Grand Theft Minecraft | Tutar mı ? Fikirleriniz

NeoN_Hunter

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Merhaba Arkadaşlar Ben Bir GTM Sunucusu Açmak İstiyorum Ancak Eğer Tutmazsa Kapatmak Zorunda Kalabilirim Bu Yüzden Önce Sormak İstedim Sizce Böyle Bir Şey Yapsam Ort. Kaç Oyuncu Gelir?
Daha Önceden 2-3 Yabancı Sunucuda Benzeri Şeyler Gördüm Ancak Hepsi Sanki Silahlı KitPvP Gibiydi Öldürünce Para Geliyor, Onlarla Silah Alıyor, Tekrar Öldürüyordunuz.Ben ise Değişik Bir Şey Yapmaya Çalışıyorum Sokakta Yürüyen İnsanlar,+15 Araba Çeşidi,+20 Silah Çeşidi,8 Tane 4 Kişili Soygun (GTA'daki Gibi)(Soygunların Bazıları Görev Hapisten Kaçırma Gibi),Asansörlü Binalar,Daire Alabileceğiniz 5 Farklı Apartman,Çete Sistemi,iFruit(Telefon),Helikopter,Başkasının Arabasına Binebilme,5 Tane Yıldız Seviyesi

Bu Anlattıklarımın Çoğu şu an Sadece Fikir Ama Her Gün Sistemleri İlerletiyorum Bir Yandan Da Mapi Yapmaya Çalışıyorum Mapi 2 Kişi Yapıyoruz ama İkimizin de Buildi İyi Değil Bu Yüzden Bazı Yerlerde Schematic Kullanıyorum.

Eklenmesini İstediğiniz Bir şey Varsa Konuya Yazabilirsiniz.
Yardım Etmek İsteyenler İçin Skype:neonhunter34

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Benim sana önerim uzun süreli oyunlardansa kısa süreli rekabetli hızlı oyunlarla uğraş minigames tarzında yani.Elbette oyuncunun azmini arttırıcak küçük hediyeler vs. koyarsın.Tabii yine sana kalmış.

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yap,
Fakat sunucuyu Amerika'da ve Türkiye'de Tanıt.Ve bilnen sitelerde tanıt ki oyuncu gelsin.
VIP olmasın,onun yerine CEO olmak olsun ki daha güzel olsun.(VIP'in ismini CEO yap.)

NeoN_Hunter

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Benim sana önerim uzun süreli oyunlardansa kısa süreli rekabetli hızlı oyunlarla uğraş minigames tarzında yani.Elbette oyuncunun azmini arttırıcak küçük hediyeler vs. koyarsın.Tabii yine sana kalmış.
Yap,
Fakat sunucuyu Amerika'da ve Türkiye'de Tanıt.Ve bilnen sitelerde tanıt ki oyuncu gelsin.
VIP olmasın,onun yerine CEO olmak olsun ki daha güzel olsun.(VIP'in ismini CEO yap.)
Fikir güzel dostum ama milletimiz uzun süreli şeyleri sevmiyor genel olarak. @ErenBeyazkurt 'a katılıyorum.
Yorumlar İçin Teşekkürler, Minigame Yapmayı Şuanlık Düşünmüyorum. Vip için de Adı Vip Olmucak Adına Henüz Karar Vermedim ama Özellik Olarak Bazı Silahlarda ve Arabalarda İndirim bir de Özel Vip Soygunları Eklemeyi Düşünüyorum.

_Randy1_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam bir oyunun Minecraft uyarlamasının tutacağını düşünmüyorum ama karar senin.

MrBerkantTR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Cracked yap. o zaman tutabilir. bence

KarakuleMC

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Tutmaz hocam piyasada benzerleri var. Bu silah kullanımı serbest gezme filan olmuyor. (En basitinden girdiğim bir gta minecraft serverinda leveli yüksek silahlı adamlar beni sürekli öldürmüşlerdi gezmeyi bırak oyunu öğreten tabelaları bile okuyamadım.) Silah dinamiğide hiç zevkli olmuyor.

NeoN_Hunter

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tutmaz hocam piyasada benzerleri var. Bu silah kullanımı serbest gezme filan olmuyor. (En basitinden girdiğim bir gta minecraft serverinda leveli yüksek silahlı adamlar beni sürekli öldürmüşlerdi gezmeyi bırak oyunu öğreten tabelaları bile okuyamadım.) Silah dinamiğide hiç zevkli olmuyor.
Servera İlk Girdiğinizde Tabelaları Okuyor Ardından Haritadaki 15 Noktadan Birinde Rastgele Olarak Doğuyorsunuz Eğer Gene de Yüksek Leveller İskence Yapcak Duruma Gelirlerse Aynı Haritadan 2-3 Dunya Acip Level Araliklarina Gore Ayiririm Zaten GTAda da Yuksek Levellar Tankla Falan Yeni Baslayanlari Kesip Duruyor.
Biraz da Olsa Bunun Önüne Geçmeye Çalışacağım.Bir de Sunucunun Zevkli Yanının Soygunlar Olduğunu Düşünüyüorum. 4 Kişi Bankayı vb. Soyuyorsunuz Hapise Girip Bir Mahkumu Kaciriyorsunuz.

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yorumlar İçin Teşekkürler, Minigame Yapmayı Şuanlık Düşünmüyorum. Vip için de Adı Vip Olmucak Adına Henüz Karar Vermedim ama Özellik Olarak Bazı Silahlarda ve Arabalarda İndirim bir de Özel Vip Soygunları Eklemeyi Düşünüyorum.
CEO yap ismini,2 tane özel CEO soygunu,5 tane normal soygun olsun.

Ha Birde Oda Sistemi Yap.Odana Girip Dışarıyı Izlemek Falan.1 Kişi Sadece 1 Odası Olmalı Yoksa Biri Bütün Hepsini Alır.

NeoN_Hunter

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
CEO yap ismini,2 tane özel CEO soygunu,5 tane normal soygun olsun.

Ha Birde Oda Sistemi Yap.Odana Girip Dışarıyı Izlemek Falan.1 Kişi Sadece 1 Odası Olmalı Yoksa Biri Bütün Hepsini Alır.
şuanlık öyle ayarlıyorum zaten odanın pek bir işlevi olmayacak sadece dışarıyı izleyebilceksiniz bir de belki chest koyarım 5x10 dan 50 tane daire yapmayı düşünüyorum az gelirse arttırırım

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
şuanlık öyle ayarlıyorum zaten odanın pek bir işlevi olmayacak sadece dışarıyı izleyebilceksiniz bir de belki chest koyarım 5x10 dan 50 tane daire yapmayı düşünüyorum az gelirse arttırırım
250 Yap Şunu.Insanlar Oyun Parasıyla Alabilsinler.
Yok Paypal'dan 5 Tl Falan Tutmaz.

NeoN_Hunter

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
250 Yap Şunu.Insanlar Oyun Parasıyla Alabilsinler.
Yok Paypal'dan 5 Tl Falan Tutmaz.
apartmanları oyun parasıyla yapıcam zaten yavaş yavaş yapıyoruz sunucuyu da builder bulamıyorum konu açtım foruma builder bulmak için açmaz olaydım gelen biri beni banlamaya çalıştı diğeri fikirlerimi çalmış gta5 serverı açıcam diyor

turkler

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
apartmanları oyun parasıyla yapıcam zaten yavaş yavaş yapıyoruz sunucuyu da builder bulamıyorum konu açtım foruma builder bulmak için açmaz olaydım gelen biri beni banlamaya çalıştı diğeri fikirlerimi çalmış gta5 serverı açıcam diyor
Buildim çok iyidir,ama PC kaldırmıyor :(