Goldenlord.nitrado.net/Rezillik

CrafterMan24

Arduino is my life :C
En iyi cevaplar
0
Şimdi dostum seninde burda sadece 1 hatan var ne bu hack kullanmak
ama adamın 100 lerce hatası var anaya küfür,kendini hacker sanmak,berbat map ve pluginer ordan burdan diğer farklı plugin paketlerinden alıntı yapıp plugin paketi yapmış ne salak insansın evladım sen ? benim bildiğim pluginer pluginleri bakın plugin paketi demiyorum pluginlerini kendisi yapar 2 3 çocuk para biriktirip açmış 2 aya kalmaz kapanır sunucu ayıp ayıp.

@murat6135

Katılıyorum sana, hatta bir de bu kendini " pluginer(!) " sanıp (İşin ironik yanı öyle bir şeyin olmaması aslında) Skype hesabına şekilli şekilli "Ҏȴᶙǵᶖɳɇɍ" yazan akıl yaşı düşük v€leduslarımız yok mu...

Doğrusu ben yaşı küçük olan insana v€let demem asla, kişi gerçekten ise ona yaş fark etmiyor zaten, 10 yaşında da 20 yaşında da olgun olacak bir insandır o. Ancak "akıl" yaşı küçükse ister 10 ister 20 yaşında olsun zaten kendisinin v€let olduğunu kanıtlamış oluyor. Kanıtlamasına gerek bile yok, fark ettiriyor kendini zaten.

Son düzenleme:

Thrown

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ah, bir de bu kendini " pluginer(!) " sanıp (İşin ironik yanı öyle bir şeyin olmaması aslında) Skype hesabına şekilli şekilli "Ҏȴᶙǵᶖɳɇɍ" yazan akıl yaşı düşük v€leduslarımız yok mu...

Doğrusu ben yaşı küçük olan insana v€let demem asla, kişi gerçekten ise ona yaş fark etmiyor zaten, 10 yaşında da 20 yaşında da olgun olacak bir insandır o. Ancak "akıl" yaşı küçükse ister 10 ister 20 yaşında olsun zaten kendisinin v€let olduğunu kanıtlamış oluyor. Kanıtlamasına gerek bile yok, fark ettiriyor kendini zaten.
Ah birde site kurucusunun nickinden özenti alıp millete laf sokmaya çalışan ''akıl yaşı düşük v€leduslarımız yok mu...'' 'küçük olan insana v€let demem asla' 'akıl yaşı düşük v€leduslarımız yok mu...' Kendin diyorsun :)

CrafterMan24

En iyi cevaplar
0
Ah birde site kurucusunun nickinden özenti alıp millete laf sokmaya çalışan ''akıl yaşı düşük v€leduslarımız yok mu...'' 'küçük olan insana v€let demem asla' 'akıl yaşı düşük v€leduslarımız yok mu...' Kendin diyorsun :)
Millete laf sokmak? Ciddi misin. Ben onun dediği şeye ekleme yapıyorum, biri de gelmiş tartışma çıkartıyor. O dediğim sözü BlueLight'a dediğimi zannediyorsan, ki zannetmişsin, gerçekten mesajları çok hızlı okuyorsun demektir. Orada o tür insanların nasıl olduğunu anlatmış, ben de dediği şeye ekleme yaparak bir de şekilli isim yapıyorlar bu şahıslar dedim. Bunun neresi "laf sokmak (!)" söyler misin? Karşımdaki kişiye "laf" sokacak kadar alçak değilim, merak etme sen onu. Bu kısımda zoruna giden nedir? Yok eğer zoruna giden bir şey varsa zaten BlueLight'ın dediği kişi oluyorsun :)

Thrown

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Millete laf sokmak? Ciddi misin. Ben onun dediği şeye ekleme yapıyorum, biri de gelmiş tartışma çıkartıyor. O dediğim sözü BlueLight'a dediğimi zannediyorsan, ki zannetmişsin, gerçekten mesajları çok hızlı okuyorsun demektir. Orada o tür insanların nasıl olduğunu anlatmış, ben de dediği şeye ekleme yaparak bir de şekilli isim yapıyorlar dedim. Karşımdaki kişiye "laf" sokacak kadar alçak değilim, merak etme sen onu. Bu kısımda zoruna giden nedir? Yok eğer zoruna giden bir şey varsa zaten BlueLight'ın dediği kişi oluyorsun :)
Güldürdün beni BlueLight a dediğini zannetmiyorum mesajında bazı hatalar var istersen tekrar oku mesajımı :)

CrafterMan24

En iyi cevaplar
0
Güldürdün beni BlueLight a dediğini zannetmiyorum mesajında bazı hatalar var istersen tekrar oku mesajımı :)
Hata diyorsun, söyle neredeymiş hatam? "Hatam(!)" akıl yaşı düşükçe davranan insanların neler yaptığını söyleyerek BlueLight'a destek çıkmam değil mi? Bu mu hata?!?! A hayır, doğru ya "Hatam (!)" yaşı küçük olan insanların da olgun olabileceğini söyleyerek onları savunmam, ancak akıl yaşı küçük olanların yaşı kaç olursa olsun v€eletçe davrandıklarını söylemem, değil mi? Gerçekten şaşırttın beni.

Neyse, artık @BlueLight 'ı çağırıyorum, belki anlatmak istediğim şeyi o sana çok daha iyi anlatır.

Thrown

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bilmiyorsundur sanırım ben Troll'cu insanımdır.Uğraşmayın Benle :D

''v€eletçe''
e normal hali € evrimleşmiş hali.

Kusura bakma trollendin :D

(Prof.Başarısızlık Hunter Thrown)

CrafterMan24

En iyi cevaplar
0
Bilmiyorsundur sanırım ben Troll'cu insanımdır.Uğraşmayın Benle :D

''v€eletçe''
e normal hali € evrimleşmiş hali.

Kusura bakma trollendin :D

(Prof.Başarısızlık Hunter Thrown)

Cidden yapmayın böyle :D Biraz kolay sinirleniyorum bu aralar kusura bakma :/
Ne yapayım direkt v-e-l-e-t yazınca mesaj sansürleniyor, bu yüzden € gibi farklı bir harf kullanmam gerekiyor.

Thrown

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Cidden yapmayın böyle :D Biraz kolay sinirleniyorum bu aralar kusura bakma :/
Ne yapayım direkt v-e-l-e-t yazınca mesaj sansürleniyor, bu yüzden € gibi farklı bir harf kullanmam gerekiyor.
Ha telefondan aradılar euro şirketi seni dövmeye geliyormuş :D

2002yiğit

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Thrown sen tam bir ..... sunucu şikayetlerinde şikayet edilen sunucu konuşulur. Senin akıl yaşın(gerçek yaşın ne bilmem ama) v3let yaşından düşük 6 yaşındaki çocuk bile ancak bu kadar saçmalıyor.

EmrePersian

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Thrown sen tam bir ..... sunucu şikayetlerinde şikayet edilen sunucu konuşulur. Senin akıl yaşın(gerçek yaşın ne bilmem ama) v3let yaşından düşük 6 yaşındaki çocuk bile ancak bu kadar saçmalıyor.
.... olan yeri soyle bakalım özelden sana nası bildiriyorum.Ve kardeşim düzgün konuş ayrıca forum kurallarına iyi dikkat et bir üyeyi kışkırtmak yasaktır uyarı alabilirsin yaşım 17 durduk yere millete laf atamazsın kardeşim.

Ayrıca burda tek konu dışına çıkan benmiyim ? şu an sende çıktın farkındaysan.Cevap bekliyorum.Laf soylemesini bilirsin cevabınıda bilirsin.

Son düzenleme:

2002yiğit

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
benim ilgilendiğim akıl yaşı istersen 100 yaşında al umrumda değil bide bu kadar istiyorsan özele gel

Son düzenleme: