Görevime Yardım edermisiniz ?

Expelliarmus

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
yada gönderene iade dediğine göre ateş saçan bişeyi ateşle yakarak öldürmeni istiyuor

batuhanLove

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ghast tan bahsedior nethere git cretive deysen kolay ama survival daysan baya zor ghastı yakmak :) yardım edebildiysem ne mutlu

MineCraft_Türkiye

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ghast tan bahsedior nethere git cretive deysen kolay ama survival daysan baya zor ghastı yakmak :) yardım edebildiysem ne mutlu
Neyle yakcam, ateş topunu nasıl bir şey, görevleri bitirmek için yaratıcılıkda oynuyorum, ateş topu nası bir şey, resmini paylaşa bilirmsn. Lütfen yardım son görevim O !!!

yusuf412

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ateş topu cehennemdeki yani netherdeki ates slimesinden cıkıyor alev topu iksir vebenzeri gorevler icin lazım ve bu gorev icin yani orda hortlak diyorsa ya zonbidir yada domuzadam zonbisidir

yusuf412

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ateş topu yuvarlak bisi iste normal slimeden balcık topu cıkıyorya onun aynısı ama ateslisi sadece

yusuf412

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
adam ateş topu diyor ateş oku demiryor ole bir gorevde yok saten

yusuf412

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bak arkadasım netherde ateş slimeleri varya onlari git kes hortlagi yak

mert517

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaşım yapacağın şey blaze powder, coal ve gunpowder ı birleştirip ateş topu yapmak. Ondan sonra bu ateş toplarını dispenser içine koy ve zombi menziline girince redstone torch ile ateşle :)

ManiacDragon

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Ya halletmek için nethere git survivala geç ghast bul ghast sana ateş topu attığında sen sana doğru gelen ateş topuna vur vurunca ateş topu ileri doğru gidecektir tam ghastı hedef alıp ateş topuna vur ghasta çarpsın ve:
Başarım kazanıldı!
'Gönderene iade'
Yani hiç okla dispenserla uğraşmana falan gerek yok bu görevi yapmak bu kadar kolay.

Zetoxman

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Madem creativedesin camdan büyükçe bir kapalı kutu yap. Eline ghast yumurtası al kutunun içine gir ve sağ tıkla. Sonra onu alevli okla öldür ve düşen şeyleri al :)