gördüğüm garip rüya

R4PT0R3X

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lan keşke hemen alamasaydım camdan :D

owen_1

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ben asansörlerden tırsardım küçükken. Bir keresinde rüyamda asansör Optimus Prime'ın küçüğüne dönüşüp bana saldırıyordu. Bi kafa atmıştım parçalanmıştı klgfdgdgdf

Altikardes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Rüya gordugunu farkedınce ruyada ellerını gozune gotur veya gozunu açmaya calıs ben yaptım uyandım :p

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Bende bazen rüyada olduğumu farkediyom önceki gün ard arda 3 kere rüyada olduğumu farkettim hep baştan sarmıştı :/

DPXs

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
bir keresinde ban de garip bir rüya görmüştüm anlatmak isterim... Tanıdığım ve gerçekte hiç hoşuma gitmeyen garip biri olarak bellediğim biri vardı. Onunla daha önce hiç görmediğimi düşündüğüm garip sokakta sohbet ediyorduk ve birden şehvet ile aletimi sıkmaya başladı... hoşuma gitmemiş değildi ama iğrendiğim bir insan olduğundan bana dokunmasını hoş karşılamadım ve hızla onun yanından uzaklaşmaya başladım. Ancak o vücudundan beklenmeyecek bir hızla koşarak aletimi yeniden kapıp öncekinden daha şiddetle sıkmaya başladı. Artık hoş değildi aksine acımaya başlamıştı. bu durumda ben de yeniden kaçmayı denedim ama onun muazzam güçlü kolları bir türlü aletimi bırakmadı. Sonun yerden bir taş alarak onun memesine doğru fırlattım. İlk başta buna çok güldü ama sonrasında me me kanseri olacağını söyleyip ağlamaya başladı ve ağlarken aletimi bırakmıştı. bu fırsattan yararlanarak aynı sokakta bulunan nasıl göründüğünü tam olarak hatırlayamadığım ama hoşuma gitmediğini düşündüğüm bir eve girdim ve kendimi bir odaya kilitledim. Kendimi kilitlememden birkaç dakika sonra o geldi ve hızla kapıya vurup açmamı istedi. Ancak ben bunu reddettim. Buna çok kızmış olacak ki eşek gibi anırarak kapının önüne sıçmaya başladı ancak kapının deliğinden baktığımda anüsü olması gereken yerde kadının cinsel organı vardı ve oradan dışkılıyordu... gerisini tam olarak hatırlamıyorum... ahh galiba sonunu hatırladım... son anlattığım şeyleri gördükten sonra birkaç dikkatimi çeken bir şeyler daha olduğunu düşünüyorum ama hatırlamıyorum... sonunda, galiba bir şekilde ölmüştü ve ben de onu mezarını ziyarete gittim. Mezar taşının üzerinde "Kesinlikle m eme kanserinde dolayı ölmedi!" şeklinde bir yazı vardı... ve bu beni çok güldürmüştü...
S*x hikayesi altında yazsaydın inan daha çok okunurdu :D Şaka bir yana merak ediyom birini böyle rüya görmeye iten şey ne olabilirki.

TheN4maru

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruyada oldugumu cogu zaman anlarim uyanmak isterim uyanamam.ama gercek hayatta hareket edebilirim konusamam. Ruya gordigumde ayaklarimi deli gibi duvara vururum

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Bunu buraya atmayacaktım, caps konulu bir yer vardı. Yanlışlıkla sekmeleri karıştırmışım ama buraya da cuk oturmuş. :D

Son düzenleme:

Helter

Pattes
En iyi cevaplar
0
Bilimsel olarak bir ilke imza attın. Rüyada olduğunu anlarsan rüyadan uyanırsın. Sen isteyip çıkmamışsın tebrikler valla.
Hayır, uyanmazsın. Bu duruma lucid dream adı verilir. Rüyanda ölene kadar görmeye devam edersin.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Yatmadan önce peynir yeme.

Swertyy

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hayır, uyanmazsın. Bu duruma lucid dream adı verilir. Rüyanda ölene kadar görmeye devam edersin.

Bilimsel olarak böyle bir şey. Rüyada bilincini açabildigini söyleyen insanlara rüyalarında beyin dalgalarını değiştirecek belirli şeyler yapılması istenmiş. Herhangi bir değişim gözlenmemiş.

REM durumunda bilinci açılan insanlar ise 'karabasan' olarak da bilinen yarı felç durumuna girer.

Ben bunu yok kabul ederim. Internette belirli sayfalarda lucid dreaming olarak adlarılan hikayelerin herhangi bir dayanağı yok.

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bilimsel olarak böyle bir şey. Rüyada bilincini açabildigini söyleyen insanlara rüyalarında beyin dalgalarını değiştirecek belirli şeyler yapılması istenmiş. Herhangi bir değişim gözlenmemiş.

REM durumunda bilinci açılan insanlar ise 'karabasan' olarak da bilinen yarı felç durumuna girer.

Ben bunu yok kabul ederim. Internette belirli sayfalarda lucid dreaming olarak adlarılan hikayelerin herhangi bir dayanağı yok.

Aynn dogru zaten arastirmalara gore gordugunuz bir ruyanin yaklasik %90lik bir kismini hatirlayamassiniz kaldiki bu kadar verilen ayrintilar direk olarak yalanin ilk belirtilerinden. Ama kucuk bir bilgi hatasi olmus REM durumunda ki bu bizim ruya gordugumuz zmndir vucut yari-felc durumundadir ruyanizda hareket ettiginizde vucudunuzda hareket etmeye calisir ama felc durumunda oldugunuzdan hareket edemessiniz. Bu durum uyanmadan hemen once ortadan kalkar ancak bazi durumlarda hormon etkisini gecirmeden uyaniriz. Yani uyanik oluruz ve hareket edemeyiz iste bu durum halk arasinda karabasan olarak bilinir. :)

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Rüyada ölene kadar devam ederken derken ben hergün ölüyommu lan rüyamda :/