Genelde Bu Seed'i Kullanırım Harika Bir Seed'dir

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bahsettiğiniz Yer Desert Temple (Çöl Tapınağı) yanlış anlamadıysam yünler var tabanında ve kırınca içine atlayıp bir tuzaga düşüyorsunuz ?

Eren ßindokuzyüzon

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Selam ,
Herobrine sadece bir efsanedir. Minecraft 'a insanları çekme taktikleri. Herobrine günümüzde sadece mod olarak var. Sahte olarak bir yerden indirdiyseniz oyun dosyalarına bakın , herobrine ekleyebiliyorlar. Ben orjinal kullanıyorum şimdiye kadar hiç görmedim duymadım bilmiyorum :)
Ben modsuz gördüm bikere zombisini ve kendisini

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
herobrine fln gelmez dimi
Ben modsuz gördüm bikere zombisini ve kendisini
Sağda solda saçma sapan söylenen herobrine hikayelerini bırakın artık !
Herobrine mod harici gelmez. GELEMEZ !
Oyunun 1.2.5 Sürümün de de Rastlamadım Çok Eski Değilim Ancak oyunu 1.2 Sürümünden Bu Yana Oynarım.
Herobrine Ne Gördüm Ne Duydum ancak modla gelebilir.
İnek, Koyun, Köylü ve Zombi Gibi Yaratıkların .png dosyalarıyla oynayıp gözlerini beyaz hale getiriyorlar.
Paintden bile yapılabilir. Ve bunlarla herobrine 1.3.5 sürümünde falan diye adam yiyolar.
Biri Tutmuş Konu Açmış Herobrine Benim Sandığa Yazılı Kitap Bırakmış diye.
Böyle bir şey yoktur. İnsanların beynini yıkamayın. sadece oyuna verilen dikkatin artması için uydurulmuş bir efsanedir. Şahsen rastlamadım rastlamıycamda. Ben Mapperim Mapı Sizden Çok Deşiyorum Hiç Denk Gelmedim :)

Assasin'S

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Selam ,

Herobrine sadece bir efsanedir. Minecraft 'a insanları çekme taktikleri. Herobrine günümüzde sadece mod olarak var. Sahte olarak bir yerden indirdiyseniz oyun dosyalarına bakın , herobrine ekleyebiliyorlar. Ben orjinal kullanıyorum şimdiye kadar hiç görmedim duymadım bilmiyorum :)
Evet,Herobrine sadece minecraftın alpha sürümüne vardı ve oyunu oynayan insanlar çok korktuğu ve çok rahatsız olduklarından dolayı herobrine oyundan kaldırıldı.Şu anda sadece modela herobrine görebilirsin

TheACT

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
ben paint yapmadım gözleri beyaz inek gördüm bendemi yalan söylüorum şimdi lan
Neyse galiba cevap vermediğine göre yukardaki inceyi anlamadın :D
Evet sende yalan söylüyor olabilirsin neden bi kanıtın mı var ?