Gelişmiş Banka Plugini

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

RealSingle

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Selamlar,

Ben Davut, eski sunucumuz için hazırlamış olduğumuz plugini satışa çıkartıyoruz.
Banka sistemimiz detaylı olduğundan özelliklerini aşağıdan okuyabilirsiniz.

* Satın aldıktan sonra değiştirmek istediğiniz ufak özellikler olursa Skype'den iletişime geçmeniz yeterlidir.
* Ekran görüntüleri daha sonra eklenecektir.

Banka Nedir? Banka sistemi aynı gerçek hayattaki gibi bir sistemdir. Sistemin özellikleri Seviye/Havale/Para Çekme/Para Yatırma olmakta.
Para Yatırma Nedir? Elinizdeki bir miktar parayı istediğiniz gibi Banka hesabınıza yatırmanıza denir.
Para Çekme Nedir? Yatırdığınız ve Seviye ile kazandığınız paraları Banka hesabınızdan çekmektir.
Havale Nedir? Banka hesabınızdaki paraları başka bir hesaba IBAN yolu ile göndermektir. Transfer işlemi yaklaşık 5 Dakika sürer.
Seviye Sistemi Nedir? Para yatırarak bankanızı geliştirmeye denir. Örneğin 10.000 Lira ile bankanızı yükseltirseniz maaşınız ve banka genişliğiniz artar. Seviye 1 iken normal bir kişinin dakikadaki maaşı 4 Lira iken Seviye 2 olduğunda dakikada 8 Lira maaş alır. Bankanız seviye 1 iken maximum 20.000 Lira para alabilirken Seviye 2 olduğunda 40.000 Lira kapasiteye yükselir. Seviye sınırı yoktur.

Küçük Banka Özellikleri:
  1. Banka GUI Uzerindeki Yükseltme butonu her yükseltmede neler açılacağını gösterir.
  2. Banka GUI Uzerindeki Yükseltme butonu her 20 level yükselmede şekli değişir.

Eklenti Fiyatı: ₺15 Türk Lirası
Satın almak için Skype: Dsondur

Son düzenleme:

Swuupie

son cosas de la vida
Emekli
En iyi cevaplar
0
Başarılı olmuş tebrikler...

admiraldus

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bu banka eklentisine benzer gayet kaliteli bir skript var. Fikrim fotoğraflardan sonra değişecek. Bu arada o skript ücretsizdi...

RealSingle

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu banka eklentisine benzer gayet kaliteli bir skript var. Fikrim fotoğraflardan sonra değişecek. Bu arada o skript ücretsizdi...
Skript kullanmak iyi bir fikir değil, biz plugin olarak yazdık. Ama dilersen o skripti de kullanabilirsin.

Başarılı olmuş tebrikler...
Yerli yazılımcılara destek veren kullanıcı bulmak zorlaşmış forumda, sırf eleştiri yapmak için eleştiri yapan arkadaşlar var.
Yorumun için teşekkürler :)

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0

LifeMCServer

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
98
Ruh hali

RealSingle

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Performansı için kullanmıyoruz zaten kolay düzenlenebildiği ve hızlı olduğu için(yazması ve reloadlaması) kullanıyoruz.

Sunucunuzdada görmüştüm, güzel eklenti.
Biz eklenti olarak yazdık, ve bu eklenti Skript'e göre daha performanslı demek istedik, yorumunuz için teşekkürler :)

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bu kadar basit bir sistem için ₺15 istemek... Güncellemeler içinde ₺3 falan alırsın herhalde.

Biz eklenti olarak yazdık, ve bu eklenti Skript'e göre daha performanslı demek istedik, yorumunuz için teşekkürler :)
Skript'e göre daha performanslı mı değil mi bilebilmemiz için kaynak kodlarını göstermen gerekir. Her plugin, her skriptten daha performanslı olacak diye bir kural yok.

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu kadar basit bir sistem için ₺15 istemek... Güncellemeler içinde ₺3 falan alırsın herhalde.

Skript'e göre daha performanslı mı değil mi bilebilmemiz için kaynak kodlarını göstermen gerekir. Her plugin, her skriptten daha performanslı olacak diye bir kural yok.
Eklenti sınırlı kişiye satılacak.

YasirUS

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu söylediğinin yazdıklarımla ne ilgisi var? Ayrıca eklenti sınırlı kişiye satılacak kadar özel bir eklenti gibi durmuyor.
Fiyat olarak bize göre normal. Spigotta satmiyoruz eklentiyi sınırlı kisiye satiyoruz. Bize göre özel bir eklenti ve zorla satmıyoruz.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Fiyat olarak bize göre normal. Spigotta satmiyoruz eklentiyi sınırlı kisiye satiyoruz. Bize göre özel bir eklenti ve zorla satmıyoruz.
Zorla satıyorsunuz demedim, benim belirtmek istediğim şey Java bilen birisinin 1 günde SpigotAPI öğrenip aynı gün içerisinde yazabileceği kadar basit bir eklentiyi özel olarak görmeniz ve bu kadar yüksek bir fiyattan satmaya çalışmanız. Java bilmeyen biriside Skript ile çok kolay bir şekilde yazabilir veya mevcut alternatif pluginleri/skriptleri kullanabilir.
Bknz: ATM (Skript), BANK, ALLBANKS2

RealSingle

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

Yorumunuz için teşekkür ederim,

- Güncellemeler için para aldığımızı nereden çıkarttınız?
- Daha performanslı olduğunu biliyoruz ve söylüyoruz, açık kaynak kodlarını görmek istiyorsanız satın alabilirsiniz.

Açıkçası sunucu işlerinde zaman bana sıkıntı çıkarabiliyor. Elimden geldiğince hızlı alternatifler kullanırım.
Konumuz zaman değil, siz kodlamanızı istediğiniz gibi yapabilirsiniz.
Fakat Banka pluginine ihtiyacınız olursa hiç zaman harcamadan java ile yazılmış bu eklentiyi kullanabilirsiniz.

Personinblack

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Yorumunuz için teşekkür ederim,

- Güncellemeler için para aldığımızı nereden çıkarttınız?
- Daha performanslı olduğunu biliyoruz ve söylüyoruz, açık kaynak kodlarını görmek istiyorsanız satın alabilirsiniz.

Konumuz zaman değil, siz kodlamanızı istediğiniz gibi yapabilirsiniz.
Fakat Banka pluginine ihtiyacınız olursa hiç zaman harcamadan java ile yazılmış bu eklentiyi kullanabilirsiniz.

Güncellemelerden para alıyorsun demedim. "alırsın herhalde" dedim, burada ki anlamı anlamış olduğunu fakat anlamazdan geldiğini varsayıyorum.
Daha performanslı olduğunu senin bilmen yetmiyor. Ne kadar performans farkı var mesela, gösterebilir misin bunu bize kanıtıyla birlikte?

Sırf ufacık daha az yoruyor diye aşırı derecede basit bir plugine 15 TL vermek bana hiç mantıklı ve akıl karı gelmiyor. Hani daha önce plugin yazmış, paylaşmış olsan, yaptığın işin ne olduğunu bilsek neyse ama o da yok. Geçmiş konularına baktım, mesela eğer bu konu ciddi ise henüz bu işlerde çok yenisin demektir. Essentials AntiBuild kullanan birisinden iyi bir plugin yazmasını beklemem ben.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...