Geç otur,Sohbete katıl.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Eee gençler nasılsınız iyi misiniz?
Pek foruma girmiyorum nadiren bir uğrayıp bir kaç mesaj atıp bir kaç konuya bakıp çıkıyorum ama forumun bayağı aktif olmadığını görüyorum.
E haliyle okul var bu yüzden giremiyorsunuz. Hafta sonları belki rahatça girip takılıyorsunuz.
Bu nedenle forumu biraz canlandırma amaçlı bu sohbet konusunu açmış bulunmaktayım. E daha nasılsınız? Gelin muhabbet edelim sohbet edelim isteyen herkes istediği saatte buraya mesaj atıp sohbet edebilir. Amaç sohbet etmek kaynaşmak canlılık katmak.

Ragnarak

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Açıkcası şu an berbat ' ım gece 2 olmuş nitradonun ilgisizliği sayesinde sunucunun sorununu çözmeye çalışıyorum peki ya sen ? ^^

Jacops

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
İyisiyle kötüsüyle yaşayıp gidiyoruz sen nasılsın?

Eren || TheRazorGod

mc.konyacraft.com
En iyi cevaplar
0
Bu mesaj özel sebeplerden dolayı kaldırılmıştır.

Son düzenleme:

Axel102

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
6
Ne kadarda supernatural izleyen bir erkek

MC4FUN

play.mc4fun.net
Sponsor
En iyi cevaplar
4
Ruh hali
selam selam selam bir şey demek istiyorumda zayıf insanlar cok şanslı ya abi istedigi yemek yiyebiliyor kilo alma sorunu yok gecenin kacı olursa olsun istedigi kadar yiyor :D cok güzel :D şanslı insanlar :D

mertylol

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
2 Yaşındaki bir çocuk gibiyim Enerji Dolu Kudurmak İstiyorummmm !

KaanGunlu

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Victoria 2 de Kuzey Alman Federasyonu'nu kurmaya çalışıyorum sen? :olgun:
Olm bende aynı şeyi yapmaya çalışıyorum.
Ne kadarda şanslı bir taklik eden erkek.

*ama şu anda değil. şu anda ck2 de Turkende devletini şey ettim. tüm dünyayı yağmalıyorum.

BurnerTroll

Doktor, sadece doktor.
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bakalım ne kadar canlandırabileceğiz.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Açıkcası şu an berbat ' ım gece 2 olmuş nitradonun ilgisizliği sayesinde sunucunun sorununu çözmeye çalışıyorum peki ya sen ? ^^
Bende şu an senin yazını okuyorum. Kolay gelsin. Artık içimden foruma falan girmek gelmiyor hatta neredeyse 3 aydır steame bile girmiyorum o denli canım sıkılıyor ve boş boş koltuğa uzanıp uyuyarak günlerimi geçiyorum yemek bile yemiyorum.
İyisiyle kötüsüyle yaşayıp gidiyoruz sen nasılsın?
İyiyim diyeyim iyi olayım. Stresimi kontrol etmeye çalışıyorum bir kaç uğraş edinmeye çalışıyorum.
Boş sandalye varmı :)
Sandalye senin köpeğin olsun.
Ne kadarda supernatural izleyen bir erkek
İstersen pizza manden öğrendiklerimi üzerinde deneyebilirim, hoşunuza gider belki.
Victoria 2 de Kuzey Alman Federasyonu'nu kurmaya çalışıyorum sen? :olgun:
Mesajları cevaplamaya çalışıyorum işte.
selam selam selam bir şey demek istiyorumda zayıf insanlar cok şanslı ya abi istedigi yemek yiyebiliyor kilo alma sorunu yok gecenin kacı olursa olsun istedigi kadar yiyor :D cok güzel :D şanslı insanlar :D
Bizim yurtta bu zayıflık sorunu yüzünden isyan eden bir arkadaş vardı e tabi gösterdiği baklava kaslarının aslında zayıflığı nedeniyle normal karın kasları olduğunu anlayınca iyice küplere binmişti.
as krdş
Bende Kerbal Space Programde uyduyu yörüngeye oturtmaya çalışıyomda olmuyor işte <_<
Lanet olası yer çekimi dostum :ci:
Bakalım ne kadar canlandırabileceğiz.

Görünüşe bakılırsa açtığım sohbet konuları eskisi gibi değil.