"Garry's Mod" Ödüllü Resim Yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hallelujah

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

"Garry's Mod Hediyeli Resim Yarışması"
Merhaba, arkadaşlar çoğunuz için çok ilgi çekecek bir yarışma hazırladık. Garry's Mod'u biliyorsunuzdur, evet şaka değil kazanana bu oyunu vereceğiz. Burada bu oyunu sahte de oynayabilirim gibi yorumlarla karşılaşmayacağımıza inanıyoruz çünkü oyunu sahte oynayabilmek çok zor orijinal haliyle oyunun güncellemelerini takip edip tık diye indirebileceksiniz hatta ayarlarsanız siz hiç yorulmadan kendi bile otomatik güncellenebiliyor. Orijinalinde hiç klasörlerle uğraşmadan steam Workshop'dan mod, map, skin vb.. indirebileceksiniz.​
Bu yarışmada programlarla uğraşmayacaksınız tamamen yeteneğe bağlı bir yarışma olacak, iyi çizen kazanacak. Tabi ki yarışmadan önce bazı kurallarımız var ve bu sefer eski yarışmada ki gibi kuralsız gönderilen başvurular kesinlikle ve kesinlikle değerlendirilmeyecek ve görü dönüş yapılmayacaktır. Şartlarımız aşağıda yazmaktadır.​
Şartlar:
  • Resimde ki hayal gücü size kalmış resim kara kalem olabilir, sulu boyayla boyayabilirsiniz, pastelle boyayabilirsiniz.. (Sınırlama yok isterseniz pilot kalemle de yapabilirsiniz..)
  • Resim Minecraft'la ilgili olmalı.
  • Çalıntı olmadığını anlayabilmemiz için resmin sağ altına adınızı, soyadınızı ve kullanıcı adınızı kalemle yazmalısınız.
  • Resmi fotoğraf makinesiyle, telefonla veya bilgisayarın kamerasıyla çekerken yazdığınız adınız, soyadınız ve kullanıcı adınız gözükmeli.
  • Başvurular bana özel mesajdan yollanacak. Buradan mesaj atılarak gönderilen veya profilime mesaj atarak gönderilen başvurular değerlendirilmeyecek yarışmaya sokulmayacaktır.
  • Resim A4 kağıdına veya resim kağıtlarından çeyrek boyutlu kağıda yapabilirsiniz.
  • Resim gönderme sınırı 2 (iki) olarak belirlenmiştir. Sınırın dışına çıkamazsınız.
Başvuru:

• Adınız ve soyadınız:
  • Yaşınız:
  • Şartları kabul ediyor musunuz?:
  • Eklemek istedikleriniz: (Doldurulması zorunlu değildir.)
Şartları uygun görüyorsanız ve yeteneğinize de güveniyorsanız başvuru dolu bir şekilde ve yanında resminizin fotoğrafı olmak üzere bana özel mesaj atmalısınız.
Yorum yazarak yarışma hakkında düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.
27.02.2013-08.03.2013

Hallelujah

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
  1. [Gazu]Resim Çalışmaları=Tıkla
  2. [Uranos]Resim Çalışmaları=Tıkla
  3. [aaltuntas]Resim Çalışmaları=Tıkla-Tıkla
  4. [SievSTYZ]Resim Çalışmaları=Tıkla-Tıkla
  5. [Mr.Erhan]Resim Çalışmaları=Tıkla-Tıkla
  6. [Fa[R]-ToN]Resim Çalışmaları=Tıkla-Tıkla
  7. [Optimist009]Resim Çalışmaları=Tıkla-Tıkla
  8. [joker2002]Resim Çalışmaları=Tıkla
  9. [Wantaredman]Resim Çalışmaları=Tıkla
  10. [Netrock]Resim Çalışmaları=Tıkla
  11. [sarimsak]Resim Çalışmaları=Tıkla-Tıkla
  12. [BlackRains]Resim Çalışmaları=Tıkla
  13. [RockPrince]Resim Çalışmaları=Tıkla-Tıkla
  14. [rohonin38]Resim Çalışmaları=Tıkla

Tario76

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilgisayar ortaminda olmuyor mu photoshop gibi programlari kullansak ?

Hallelujah

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
@Tario76

Üzgünüm olmaz. Eğer Photoshop kullanırsanız diğer küçük üyelerin şansı çok büyük bir miktarda azalacak.

TyHap

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bilirsiniz yazmışsınız ama garry's mod ne oyun modu falan mı ?

CaptainBilal

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Admin ben daha önceden bir resim çizmiştim ama resme imza atmadım sorun olur mu?
(Resmi şeffaf dosya kaplama yaptım açıp imza atamam.)

ωяσ∂ιηнιℓℓѕω

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yarışmaya ne yazıkki katılamayacağım.Resmim berbattır.Ayrıca Steam Fatal Error sorunu yüzünden hiçbir yarışmaya katılamıyorum ve kimse yardım etmiyor :cry:

Reddy

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yarışmaya ne yazıkki katılamayacağım.Resmim berbattır.Ayrıca Steam Fatal Error sorunu yüzünden hiçbir yarışmaya katılamıyorum ve kimse yardım etmiyor :cry:
Burası bir destek forumu değil.Steam ile ilgili bir forumda bunu belirtirsen sana kesinlikle yardım edeceklerdir.

ByNovem

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
1
Benle oynayacak biri olur sonunda :)

FrozenAngel

Yarışma Kazananı
En iyi cevaplar
0
İyi resim çizemem o yüzden yarışmaya katılmayacağım

Herkese Başarılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...