Garip bir ses duydum mağara sesi falanda değil!!

hjdama

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
1.4.2 versiyonunda inekler ona benzer sesler çıkarıyo ses pack değişti
sanki biri oğürüyor veya burundan yüksek sesle soluyor gibi değilmi

MelihSivgan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
arkadaş yürüdüğünde geliyorsa o yürürken çıkarttığın sestir eğer zombi yoksa yemek seviyen düşük olabilir ama ateberkin söğlediği de mantıklı

BlackRains

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1
Dostum senin dediğin Enderman'ın sesidir bence. Minecraft 1.4'ten sonra onun sesi değişti. Hayvan gibi böğürüyor. :D

CreeperTerbiyecisi

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya arkadaşlar aynı şey bana oldu singleplayerde oynuodum (korsan bu arada oyun premium değil) sonra garip bir uğultu sesi geldi (zombi olmasına imkan yok peacefulda) böyle sonra tiz bir cızırtı sesi felan geldi oyunu açalı 20 dk falan oldu ne mod ne bişe indirdim . O ses gelince hemen foruma girdim böle bir şey varmı diye . bazıları dalga geçiyor ama oyun hatası falan varsa herobrine ile karşılaşma gibi bi durumum varmı? lütfen yardım!!!!!
Çok korkuyom! :'(

McCrafTr34

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ya arkadaşlar aynı şey bana oldu singleplayerde oynuodum (korsan bu arada oyun premium değil) sonra garip bir uğultu sesi geldi (zombi olmasına imkan yok peacefulda) böyle sonra tiz bir cızırtı sesi felan geldi oyunu açalı 20 dk falan oldu ne mod ne bişe indirdim . O ses gelince hemen foruma girdim böle bir şey varmı diye . bazıları dalga geçiyor ama oyun hatası falan varsa herobrine ile karşılaşma gibi bi durumum varmı? lütfen yardım!!!!!
Çok korkuyom! :'(

arkadaslar son kez sölüyorum HEROBRİNE YOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOK