Garip bir ses duydum mağara sesi falanda değil!!

<[GürkanTR]>

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sonunda Döndün Bende korkup kaçtın sanmıştım.eee tabi okadar laf ettik çocuk tükendiD:

Bak Herobrine vardı bunu bil alpha ve betada vardı illa indev den önce satn aldın diye minecraft'taki herseyi bilemezsin anladınmı.şimdi git ve uyu.birde durup duruken küfr ediyon.müslümanmısın lan sen amerika çocuu bak küfür ettirdin işte normalde senin gibi hıyar edepsiz terbiyesiz kabadayı küfürbaz deilim ama yani yeter gına geldi mk.sinirlendim lan şimdi adresini ver desem vercen ama teke tek diycem sen korkudan adam toplucan.Öyle bir kişisin işte mk siktirgit senin gibi hayvanların böyle güzel bir formuda takılma hakkı yok git şimdi kendine bedava sitemden site kur amerika fakiri.git orda takıl

<[GürkanTR]>

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
sus özür dilerim anana bi sokarım ölür kaşar karı.. "azarlayazsın" ne demek lan ahahaha .. ben daha iyi bilirim özür dilerim çocuğu

hızlı yazdığım için olabilirmi acaba.okadar çok sinirlendim ki klavyeyi kırıyodum.keşke kırsaydım da götüne soksaydım.ayrıca ettiğin küfürleri git internetten araştır bak.biz Türk milletiyiz olom Türk! böyle küfürler Türkçede yer almaz anladınmı.Amerikalımısın nesn lan sen.Ayrıca O Ettiğin Küfürler bir bir yazılıyo anladınmı.elbet hesaplaşma günü gelcek ozmn görcn.Anneni babanı görünce kaççan ''şimdi bunlar hesap sorarlar Beni Yüce Allah'a şikayer ederler diye kaççaksın.Olm bk dinle bana istediğin kadar küfür et.Umrumda diil Yeterki Akıllı,terbiyeli bir insan ol.kabadayı olma.Biz Sıradan bir millet diiğiz.Biz Türk miletiyiz.Ayrıca Sadece oyunlar hakkında bilgi sahibi olmak önemli diil.Tamam ben minecraft hakkında çok fazla bir şey bilmiyor olabilirim.Ama oyunlardan hariç çok şey bilirim.illa oyunda çok şey bildiin için benden akıllı olamazsn.

<[GürkanTR]>

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Alt tarafı ettiğin küfürler şunlar:özür dilerim çocuğu.başka küfürmü bulamıyon lan? aklından sadece küfür etmekmi geçiyo.eğer geçiyorsa sen Müslüman değilsin.Şimdi diycen

Elhamdurillah Müslümanım diyerek Müslüman olunmaz.şimdi bu konulara girmek istemiyorum arkadaşım.giderim bu bilgilerimi Dini sitelerde paylaşırım.burası oyun sitesi zaten.sende git başka sitede küfürlerini et.Bu site ne için kuruldu biliyormusun? eminimki bilmiyorsundur ben söyleyeyim.

Bu site Minecraft Hayranları için kurulmuştur.Sorunu,Sorusu olan %65 kişiden %50 si yada fazlası bu site sahesinde sorununa bir çözüm aradı.Bende yardım ediyorum bildiğim sürece.peki ya sen? yan gel yat ooooh çay kahve istermisin? git insanlara yardım et onlarda sana yardım etsin.illa bir gün bir sorunun olacak ve hiçkimse sana yardm etmeyecek.heleki BEN! veya diğerleri.Bu halimle normal bir insan gibi görünebilirim ama içimdekini dışarı vurduğumda kimse benden kaçamaz.

<[GürkanTR]>

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Olom kızmısın yha kaldır şu resmi kaldıramıyosan git forumdan utandırıyon kendini yha.nebiçim erkeksin la sen?

SirProNauth

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Pony sn ağzımı bazacaksın şimdi .... yemeye çok meraklısın Herobrine'yi ben hiç gördüm ve inanıyorum ispatlar var minecrafta 1.3.1 de başladım.
Şimdi ben seni minecraftta bi ............'im bida erkek olamazsın olmayan ........... konuşma yarramın yanın cücük kalırsın be Allah herkese akıl dağıtırken sen merdiven altındamı saklanıyodun.(Bu kadar yeter :D)Ataberk ben sana çok katılıyorum insanlar TÜRKÇEyi bilmeden konuşuolar.
Pony yine sana gelelim Sen bnm anca ........... yalarsın erkeksen dövüşe gel haa gelmezsin sen yusuf çekersin ben gelirim 31 çekerim senden çocuğum olr çocukta snin gibi herkese götverir.(Galiba bu biraz sert oldu :D)

Pony ve onun dışındakiler SAĞLICAKLA KALIN

<[GürkanTR]>

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Pony Forumdan Uzaklaştırılmış.ZAZAZAZA.sonunda be bu anı bekliyodum:D

McCrafTr34

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben minecraft oynarken evime girdim ve sandığımı açtım (sandık sesini herkes biliyordur ondan bahsetmiyorum) sandığımı kapattıktan sonra öğürme gibi bir ses geldi ve sabahtı ses şuna benziyordu hayaletle karışmış öoöooooooooohhhhoööö sesi gibiydi bende korktum oyunu kapattım. herobrine düşüncesi geldi aklıma ama herobrine çoktan oyundan kalkmıştı lütfen biri bana bunu açıklasın ??? :(

arkadaşlar böle sesler çıkar bilirsiniz enderman ve creperın spawneri yok ve diğer moblarla birlikte enderman ve creperın otomatik spawn olduğu
bir karanlık seviyesi var
karanlık bu seviyeye gelince bi ses cıkar böğürme sesi gibi
(ayrıca sabah olması bir şeyi değiştirmez hala moblar karanlıkta spawn olur. yani minecrafta hiç karanlık olmaması die bi durum yok :) yardımc olabildiysem... )
İyi MineCraft'lar... :)

lieber03

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
lan ana kuzulari 24 yas ustu film izledim ve hickorkuncdegildi (o zamanda 5 yasindaydim)

Türkbirfare

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ayrıca Resmindeki O pony'î kadlır Gaymısın olum sen onlarlamı oynuyon bide ismini pony koymuş.git adam gibi issim ara
Hop hop hop o kadar konuşma bakalım... Onun ona takıntısı o sen onun sevdiği şeye gay diyemezsin... Bende seviyorum her gün izliyorum ama senin sevdiklerine karışmıyorum... Herkes her şey gay değildir... Trixie ye katılmıyorum ama ona da acıyorum sırf diğerlerinde acımayacak değilim...

Bu arada bazı yazıları düzenle örnek olarak:
kaldır
onlarlamı oynuyon
Onlar lamı oynuyorsun
isim
pony ingilizcede diğer anlamı ** demek. çok meraklısın galiba böyle şeylere
Yeter artık HERKES HERKESİZ SEVDİĞİ ŞEYE KARIŞMASIN ! KÜFRETİRSE KÜFRETSİN BİR GÜN GİDER ZATEN

<[GürkanTR]>

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Türkbirfare yazdıklarına katılıyorum.Biliyorum çok yazım hatası yaptım.çünkü biraz fazla hızlı yazıyorum.oyüzden herzaman yazım hatası yapabiliyorum.bu her insanda olur.yani şimdi sana ben haksızsın demiyorum haklısın.Pony'e dedim gaysın diye çünkü orda çok sinirlendim.doğru herkes sevdiği bir şey yüzünden gay olamaz.normalde öyle demem hiçkimseye ama o kendi kaşınmıştı zaten.normalde ben böyle küfürbaz biri değilim.ama sinirlenince küfür edebilirim tabi.

<[GürkanTR]>

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hop hop hop o kadar konuşma bakalım... Onun ona takıntısı o sen onun sevdiği şeye gay diyemezsin... Bende seviyorum her gün izliyorum ama senin sevdiklerine karışmıyorum... Herkes her şey gay değildir... Trixie ye katılmıyorum ama ona da acıyorum sırf diğerlerinde acımayacak değilim...

Bu arada bazı yazıları düzenle örnek olarak: kaldır
Onlar lamı oynuyorsun
isim

Yeter artık HERKES HERKESİZ SEVDİĞİ ŞEYE KARIŞMASIN ! KÜFRETİRSE KÜFRETSİN BİR GÜN GİDER ZATEN
ordaki onlarlamı oynuyon cümlesini herkes benim yazdığım gibi yazar.çünkü çoğu oyunda yazışırken çoğu kişi böyle noktalama işaretlerine falan bakmaz direk yazarlar.Hadi bir iş görüşmesi olsa neyde ama bu bir oyun.eğer başka önemli bir şey olsaydi senin yazdığın gibi yazardım.ama oyun yani illa ben Senin adın ne? diye soramam direk: senin adın ne gördünmü.noktalama işaretleri falan kullanmadım.hatta şimdi bu yazıdada kullanmamış olabilirim senin dediklerin gibi.

<[GürkanTR]>

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamam.Türkbirfare.Sen izliyosun hergün pony ama ben sana bir şey demiyorum.doğru izleyebilirirsin.illa kız çizgifilmlerini erkekler izleyemez diye bir kural yok.doğru bende CartoonNetwork'teki,powerpufgirls'i izliyordum.şimdi ise barbie izliyorum televizyonda başladığında kaçırdığımda tekrar izliyorum(tivibu kullanıyorz).Şimdi o pony'e ilgilisi var benimde barbie'ye falan ilgim var.ben sana bir şey dedimmi pony izliyosun diye.Hayır demedim.Ama Trixie ye öyle söylememin nedeni çok sinirli olmam.ve sinirlendiğim insanlara hertürlü şeyleri söylerim.ama normalde öyle biri değilim ben.ben terbiyeli biriyim.biliyorum arada sırada 'mk,amerika' kullanıyor olabilirim.ozamanda aklımdan geçiyor birdenbire ve klavyeden yazıyorum.

nicimpisces

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ee napalım sinirimizi çok bozdu bu arada konu iyice saptı cevap veren arkadaşlara teşekkür ediyorum bol elmaslar