Gandalf'ın Vasiyeti Adv/Surv Map by Mr.ComiqSoon

Begendiniz mi?

• Kullanılan toplam oy
    52

Kafesism

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0

Güzel haritaymış eline sağlık biraz saçmaladım ama eğlenceliydi. :]

-SilenT-

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Kardeş çok güzel harita yapıyorsun, hele şu bizi yarı yarıya serbest bırakman (survival gibi) çok zevkli. Fakat şu bıçkının içine girince ardı ardına çok canavar geldi spawnerlardan... Bıktım. Sonra yanlışlıkla aralarına düşmemin sonucu ölmem, isyean etmem ve oyunu kapamam oldu...

Mr.ComiqSoon

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş çok güzel harita yapıyorsun, hele şu bizi yarı yarıya serbest bırakman (survival gibi) çok zevkli. Fakat şu bıçkının içine girince ardı ardına çok canavar geldi spawnerlardan... Bıktım. Sonra yanlışlıkla aralarına düşmemin sonucu ölmem, isyean etmem ve oyunu kapamam oldu...
keşke diğer yorumlarıda okusaydın :D neyse haklısın biraz fazla koymuşum harda oynam sende easye al :D yada süper silahları bul dağın içinde :D

-SilenT-

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Birkaç yorum önceki kardeşin videosunu izledim. Tekrar oynayayım bakalım neler olacak? :D

Xryu

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Dostum Bağzı Fotoraflar çektim mapini beğendim devamını isteriz

-SilenT-

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaş olmuyor şu canavarlar çok zorladı biraz ilerleme kaydettim ama çok kalabalıklar. Meşale koyayım derken 5 ok yiyorum. Bana bi creeper geliyo ben daha ellemeden arkadan iskeletlerin oklarıyla ölüyo hatta müzik diski bile düşüyo oradaki karışıklığı düşün artık... Oynamayacağım.