Yardım Gamemode ???

TüpsüzTelevizyon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
beyler Videolarda adamlar /gamemode yazıyor tüm eşyalara sahip oluyor hile galiba ama ben yazındabirşey olmuyor nedenini bilen varmı şu an 1.3.1 var ???

acil cvp istiyorum

TüpsüzTelevizyon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
bak oyunda ismim yani Single player( tek kişilik ) da ismim seagle .... t tuşuna basıyorum /gamemode 1 seagle yazıyorum yine olmuyor arkadaşım :D neden böyle oluyor :( anlamadım :( lütfen bana bir çağre

Demonist

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
bak oyunda ismim yani Single player( tek kişilik ) da ismim seagle .... t tuşuna basıyorum /gamemode 1 seagle yazıyorum yine olmuyor arkadaşım :D neden böyle oluyor :( anlamadım :( lütfen bana bir çağre
Single player modunda sadece /gamemode 1 şeklinde yazmalısın nickin olmadan.

TüpsüzTelevizyon

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
yardımın için saol kardeşim :) aradıgım ı buldum options yani ayarparda creedt off modundamış ON yaptım onu açtım şimdi oluyor :)

adsız

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
dostum ben /gamemode survival yazıyorum survival oynuyorum / gamemode creative yazıyorum creative oynuorum bukadar basit :D

Minecraftçıyız gardaş

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Hile değil. /gamemode 1 creative(yaratıcı) modu demek yani bilinen tüm itemler sınırsız sende oluyor.( Bu biraz yanlış tabir oldu düzeltebilen düzeltsin)
/gamemode 0 ise survival(Hayatta Kalma). Bildiğin açlık olan canın olan mod. :D
1.3.1'de bu sefer yeni bir gamemode geldi. /gamemode 2 bu ise Adventure(macera) modu hiçbir blok koyamıyor ve kıramıyorsun. Bu daha çok adventure puzzle gibi haritalarda işe yarayacaktır. Umarım yardımım dokunmuştur. :D
ben macera modunu geldiğini biliyodum ama ne yapıyo bilmiyodum saol :)

aabbcc

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
ben yazdığım vakit bilinmeyen komut yardıma bakın falan diyor

Ahmet Raşit Topal

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaslar ben 1.2.5 te oynuyodum orda dunya yaratirken gamemode ayari yoktu simdı 1.3.2 oynuyorum gamemode yazinca olmuyo caresi varmi bolgemi ve evimi kaybetmek istemiorum

enis çevik

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Hile değil. /gamemode 1 creative(yaratıcı) modu demek yani bilinen tüm itemler sınırsız sende oluyor.( Bu biraz yanlış tabir oldu düzeltebilen düzeltsin)
/gamemode 0 ise survival(Hayatta Kalma). Bildiğin açlık olan canın olan mod. :D
1.3.1'de bu sefer yeni bir gamemode geldi. /gamemode 2 bu ise Adventure(macera) modu hiçbir blok koyamıyor ve kıramıyorsun. Bu daha çok adventure puzzle gibi haritalarda işe yarayacaktır. Umarım yardımım dokunmuştur. :D

mrtgr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar ben /gamemode 1 yazıyorum "You do not have permission to use this command." diyo 1.4.7 de oynuyorum ben yardımcı olabilir misiniz ?

mrtgr

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
/gamemode 1 mrtgr yazınca da aynısını diyo ayarlarda da o creedt seçeneğini de bulamadım

βЎρЯΘ

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Arkadaşım sen harita yaratırken Hilelere izin ver yaptınmı ki?