G | Sıradanlaşmış PvP Sunucularından Kurtulmanız İçin Geliyoruz! - Fikirleriniz Gerekiyor!

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
@Breakthrough

Eğer eski pvp tadını geri getirmek istiyorsan, bize de söyle, biz de sunucuna yardım edelim. Eski sunucular arasında bayağı görev yaptım, hatta Türkiye PvP'sinde ilk skripti (Galiba, tam emin değilim. 2014 Haziran'ından beri) ben kullanıyordum ._.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hile koruması konusunda hiçbir zaman hiçbir şey vaad etmedim, bu sunucuda da kendi eserim olan ufak koruma ve PAC dışında gereksiz koruma eklentileri barındırmıycam.
Şu an ki kitle o zamanların kitlesine göre çok vasat olduğu için ortam ve eski sunucuların verdiği hissi verebilme konusunda da çok iddialı değilim.
Vakit konusunda bu sene sorunlarım olsa bile bu sunucuyu belirttiğim zaman aralığında kesinlikle açıcam. Fikirleriniz ve önerileriniz için teşekkürler.

Lenovo K53a48 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Lucky & Green, sistemleri muazzam olan ancak yetkili, harita, hedef ve meziyet olarak yetersiz bir sunucuydu. Yeni sunucuda bu hatalar tıraşlanmış olarak karşımıza çıkarsa bambaşka bir Green göreceğiz. PvP genel olarak kültleşmiş bir oyun modu olduğu için mantıken farklı özellik fikrini zor bulursun. Antihileyi skript olarak veya sahte kullanmak yerine daha düzgün bir şey bulursan iyi olur.
Bu arada, ortada bir Green veya Lucky yok, bu sunucunun adı G, sadece G (Ci).
Yetkili ekibi, bol taştaşlı eski efsane ekibimden olacak. Lucky ve Green'in seçilmişlerinden yani. Haritalarda bu sefer çok daha fazla şey vaad edicez inşallah.
Önceden hedefim bu piyasayı yeniden canlandırmak değilde, vakit geçirmekti. Ancak eski arkadaşlarla da konuştuktan ve o eski sunucularda yaşanan anıları yeniden ortaya döktükten sonra bu konuda çok daha kararlıyım. Rakip tanımadan, en iyisi ve en kalitelisi için çalışacağım.

Skydentr

Marangoz
En iyi cevaplar
0
  • LuckyMC'deki yetkililer ve VİP'lerin Op özelliği yüzünden sunucuyu bırakmıştım. Umarım yine öyle bir sunucu olmaz. Başarılar.

FFHD

orda her kiminleysen, belki sevgilinleysen...
En iyi cevaplar
21
  • LuckyMC'deki yetkililer ve VİP'lerin Op özelliği yüzünden sunucuyu bırakmıştım. Umarım yine öyle bir sunucu olmaz. Başarılar.
Yetkililer ile ne alıp, veremediğiniz var? "Ciddilik istiyoruz" dediniz, ciddi olduk. "Çok ciddi oldunuz biraz eğlendirin" dediniz, eğlendirdik. Özel üyelerin yetkilileri; kendilerine özel bir kit, haftada bir fazla puan ve renkli yazma. Burada ben, çoook iyi bir özellik ya da oyunun kaderini değiştirebilecek bir şey göremedim.

Skydentr

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Yetkililer ile ne alıp, veremediğiniz var? "Ciddilik istiyoruz" dediniz, ciddi olduk. "Çok ciddi oldunuz biraz eğlendirin" dediniz, eğlendirdik. Özel üyelerin yetkilileri; kendilerine özel bir kit, haftada bir fazla puan ve renkli yazma. Burada ben, çoook iyi bir özellik ya da oyunun kaderini değiştirebilecek bir şey göremedim.

VİP'lere hilenin serbest olduğunu da yazınız.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne? Ne zaman oldu o olay? Hangi LuckyMC'den bahsediyoruz?
Bu lanet hileleri engellemek icin ne kadar vakit harcadigimi belli etmedim hic, basarisiz oldugumu gizledim hep.
Ya kafan yerinde degil ya da sunuculari karistiriyorsun.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
O kitlerin markette bulundugunu ve bounty hediyesininde herkese gunluk olarak ayri bicimde verildigini atlamamak lazim.

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Halen ciddi fikirlerinizi beklemekteyim.

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Halen ciddi fikirlerinizi beklemekteyim.
Event yap.
Ama eventten kastım tam-otomatik bir turnuva sistemi olabilir. Turnuva verisi aktif edilir, yeni gelenlere "Şuanda etkin bir turnuva var, katılmak istiyor musunuz." diye, JSON ile evet veya hayır seçeneği olacak, ölenlere de seyirci noktasına gidip gitmemeyi isteyip istemediklerini soracak, 2 kişiyi karşı karşıya kapıştıracak vs.

ExS

“Alıştım artık” cümlesi çok umutsuz değil mi ya?
En iyi cevaplar
0
Örnek olarak oyunu bir moda çevirebilirsin. Bir zırhın ve kılıcın olur bunları geliştirirsin, + falan basarsın. Bu + lar arttıkça eşya güçlenir ve eşit güçlüler pvp atar. Hemde pvp sadece birbirini öldürmekten çıkar, işin içine eğlence ve emekte girer. (Tamam fikir saçma gibi ama düzenlenirse güzel şeyler çıkabilir, ben biraz mmorpg gibi anlattım.)

Breakthrough

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ekip arkadaşlarım ile tartışıyoruz diğer platformlar üzerinden gelen fikirler hakkında, tek başıma olduğum için 1.5 aylık süre uzayabilir.
Şu an aklımda olanları bir ara yazıcam.