Fretial | -RPG- Spawn

ÇikolatalıKrep

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Kardeşim, Karşında 2 yıllık rpg deneyimi olan bir kişi duruyor. Halende rpg Sunucularında rol yapmaktayım. Spawn olan bir server'E Rpg server denmez. Ha ana kale gibi birşeyse tamam. Ama Direk Rpg spawn yazmayı tercih etmiş. (Hayatında hiç rpg Oynamışmı Merak ettim)

Ben yanlış anlamışım. Başlama yeri olarak düşündüm. Admin ışınlamıycak ya :D

Kedupela

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
abi çok güzel olmuş :aşık:

baya güzel olmuş :)

4Emmit döktürmüş bile beyler...
elini sadece dekorasyonda kullanırsan üşenmezsin tabii :sırıtmak: :sırıtmak: Ama çok başarılı bir çalışma olmuş ha bir de madem sunucuda kullanılacak keşke texture pack kullanmadan yapsaydınız herkesde texture pack olmayacak çünkü.

Çok teşekkürler! Çoğu çalışmamız gibi bu çalışmayı da pek foruma koymayı düşünmüyordum aslında lakin bir kaç arkadaşımız emreyi pek mimari yaparken görmemiş sanırım onlarında görmesini istedim, fotoğraflarda tamamen anı amaçlı çekilmişti her hangi bir yayın amacı yoktu.

vay güzel yapmışsınız beni nie çağırmadınız :sırıtmak:

Yoktun o zamanlar baya eksi bir çalışma. (Senin gelişine göre.) Saol bu arada!

Minecraft rpg sunucularında Spawn olayını kim çıkardı ?. Rpg sunucularında spawn olmaz.

Kardeşim, Karşında 2 yıllık rpg deneyimi olan bir kişi duruyor. Halende rpg Sunucularında rol yapmaktayım. Spawn olan bir server'E Rpg server denmez. Ha ana kale gibi birşeyse tamam. Ama Direk Rpg spawn yazmayı tercih etmiş. (Hayatında hiç rpg Oynamışmı Merak ettim)

Daha soru işaretinden sonra noktanın gelmeyeceğini, kısaltmaların büyük yazılması gerektiğini, bir şeyin ayrı yazılması gerektiğini, cümlede gelişi güzel büyük harf konulmayacağını, boş soruların sorulmaması gerektiğini bilmeyen birinin RPG hakkında hele "RPG Server Spawn"ı hakkında bilgili olduğuna inanmak zor hatta olanaksız.

Evler daha çok kuleleri andırıyor,çatı şekli güzel,ama ışık taşları bozuyor,cam kullanmamışsınız (belki resimde görünmüyor)daha çok ağırlıklı taş var yünlerden de kullanabilirdiniz,kullandiğiniz texture pack medieval için değil atherys acdended,jhon smith legacy önerimdir. Son olarak gündüz çekseniz yapının güzelliği daha çok ortaya çıkabilirdi. RPG spawnda kale ve surlardan ibaret değildir evler ve diğer yapılardanda oldukça fazla olması gerekiyor bunun gibi kısaca geliştirilmesi gereken bir Rpg spawn.

Sanırım "evlerin" kule olması, yapının yalnızca "medieval" altında yapılmadığını yukarıda belirtmiş olmam, resimlerin gösterim amaçlı çekilmediğini belirtmem, "spawn" diye betimlenenin bir yapı olduğunu hatırlatmam eleştirinin, yorumunun yanlışlığını sana gösterecektir.

BR4YJ4D3M3NC3

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
size bir şey sormak istiyorum acaba müthiç mimarlarımız gazamo gibi bir mimar takımı kurmayı düşünüyorlar mı?

Aegron

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Æmmit

Evet evet öyle canım mimarcığım. Benim bildiğim kadarı ile Dilbilgisi dersi vererek Rpgg yapılmıyordu. Daha bir tane bile Rpg oynamadan Rpg server açmayı düşünüyorsanız...

BR4YJ4D3M3NC3

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
bende kendi düşüncemi söylemek istiyorum muhtemelen burdaki yapınızda 'spawn' kelimesini bence burda 'başlanıç bölgesi' olarak kullanmışsınızdır diye düşünüyorum :)

WhoIsLance

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Resimler Kırık :'( Çok Merak Ettim Lan Nasıl Bişe :'(

Saicon

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
-------------------

Son düzenleme: