Forumu bırakıyorum

Fatih the Wizard

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Forumda baya eğlendim güzel vakitler de geçirdim iyi insanlar da tanıdım, cidden iyi insanlar. En başta youtube kanalımdan videolar koymak gibi bir reklam amacıyla gelsem de bu amaç zamanla değişti, günlük aktivitelerimden birisi oldu bu foruma girip vakit geçirmek. Az uz da bir vakit değil. Lakin dünki olayda bana iftira attığımı söyleyecek kadar rezil kendini bir *** sanan her yerden prim yapmaya çalışan ve bir delikanlıymış gibi gözükme çabasına girmiş bir çocuk (kim olduğunu söylememe gerek yok az çok tahmin edilebilir) ve dün açtığım konuda ismi geçen eleman gibi yüzsüz, rezil insanlar yüzünden ben burada daha fazla vakit geçirmek istemiyorum. Yine de dediğim gibi çok iyi insanlar tanıdım, onların hepsine teşekkür ediyorum ayrı ayrı. Kendilerini biliyor buraya yazdığım herkes o yüzden etiketleme gibi bir çabaya girmeyeceğim. Ve muhtemelen bu konudan sonra bizim bu delikanlı arkadaşımız daha önce de yaptığı gibi bazı konulara girerek 'şunu bunu bu forumdan gönderdim yeah dersini verdim' vs gibi tavırlara girecektir, girsin. Eğlensin, pek umrumda değil. Ben hayatımda ne kimseye iftira attım ne de kimsenin hakkına girip sebepsiz yere onu kötüledim. Bilen bilir, bilmeyen de ya zamanla öğrenir beni tanıdıkça ya da hiç öğrenmez, bu da pek umrumda değil açıkçası. O yüzden forumda erkeklik kanıtlama çabasına girmiş insanlara sesleniyorum, bu çabadan çıktığınızda bunu kanıtlamış olursunuz.

Hadi eyvallah.

ExtendedFox

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Forumda çıkan her tartışmada gidecek misin yani?

Telefon klavyesiyle cebelleşen masum bir tilki tarafından gönderildi

muhammed1841

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Yani öyle bir yazmış ki kendi üstüme alındım.
*Videolarını eleştiren bendim ama sert çıkıştığımı sanmıyorum*
Yolun açık olsun, bb, sayanora, Kaette Kuru Ne!
Görüşürüz.

Won5

Patates Avcısı
En iyi cevaplar
0
Sen forumu terk edersen onlar sevineceklerdir.Fakat sen forumu bırakmayıp gözlerine gireceksin ve bu durum onları mutsuz edecek.Masum bir kişi forumdan ayrılacağına, hakaret eden ve terbiyesizlik yapan birkaç kişi forumdan temizlenecek.
(Aşırı ciddi olabilirim.)

kaan2884

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Allah'a Emanet ol, güle güle...
Ve şunu bilki hiç kimse burada birbirine git ya da gel diyemez burası özgür bir forum sonuçta. Sana git ya da gel diyemem. Sonraki hayatında başarılar diliyorum ne diyeyim şu durumda. Ve burası dediğim gibi özgür bir yer herkes laf atabilir sana fakat bence hiç duymamazlıktan gelirsen hiç zorlanmazsın. Onlar kendi seviyesini düşürüp durur ama sen en azından onlara göre daha üstün bir durumda olursun herkesin gözünde...

Neyse Allah'a Ismarladık Güle güle...

SaintJermen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yaz 6 sayfalık dilekçeyi ver mahkemeye görsünler günlerini. Bunlar ancak böyle akıllanırlar.

lSincapl

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Yemin ediyorum Rayandu (Anime dışında) tüm düşüncelerime tercüman olmuş. Forumda ki bazı üyelerin cidden oturup ne yaptıklarını düşünmeleri gerek.