Forumdan Bıktım (Yüksek İhtimal Yasaklancağım :P)

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Yasaklanmak? Burada kendi görüşlerini öne çıkarmışsın ve oldukçada haklısın. Bir zamanlar ._. grubundaydım ve beni uyardılar bu ifadeyi çok kullan diye bende gruptan ayrıldım. Fakat ._. sadece bir ifadedir kullanılmasında bir sakınca göremiyorum. Rahatsız oluyorsan kara listene ekleyip o üye ile ilişkini kesebilirsin.

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
son yazığın kısıma gerçekten katılıyorum ve özlüyorum.

Hachiro-sama

Hayalet Avcısı
En iyi cevaplar
0
Tek dertleri boş boş mesajlar atıp . Mesaj kasmak. Egolarını tatmin etmek. Felsefe de uydurdukları bir yalan. ._. şu işaretin nesi felsefe olabilir ? Tamam dinliyorsunuz izliyorsunuz ve hayranısınız ilgili asakdkask movie midir nedir . Ama mesaj kasıpta egolarınızı tatmin etmek için başka bir forum aramalılar. Burası Minecraft TÜRK ve değişmeyecek.
._. :D hehe

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mesela Mesaj kasmayı post kasmayı sevenler bilgilendirme uyarısı alıyor ben ona şaşıyorum.
Vurcan Banı Vurcan Banı yani değil mi. Burası dertleşmek için var (yani öyle biliyorum çaktırmayın , eheh :D)
insan gelipte post kasıyor konuyu bozuyor buna niye bilgilendirme verilsinki yani değil mi .d
Bilgilendirmenin ne olduğunu biliyorum söylemenize gerek yok ama işte bazı yerlerde gereksizce bilgilendirme vermiyorsunuz da değil.

UtkuÖZKAN

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Mesela Mesaj kasmayı post kasmayı sevenler bilgilendirme uyarısı alıyor ben ona şaşıyorum.
Vurcan Banı Vurcan Banı yani değil mi. Burası dertleşmek için var (yani öyle biliyorum çaktırmayın , eheh :D)
insan gelipte post kasıyor konuyu bozuyor buna niye bilgilendirme verilsinki yani değil mi .d
Bilgilendirmenin ne olduğunu biliyorum söylemenize gerek yok ama işte bazı yerlerde gereksizce bilgilendirme vermiyorsunuz da değil.
Lafının son harfine kadar haklısın kardeşim. Burası bilgilendirme bilgi alışverişi yapılan bir yer sunucunu tanıtırsın, hatalar hakkında yardım alırsın, bilgisayar vb. şeyler hakkında yardım alırsın da her konunun altına ._. yapmak nedir kardeşim. Ya da her konuda abuk sabuk yorumlar atıp post kasmak nedir?