Foruma ne oldu?

DragonsAcavTR

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar saat 9'dan beri forumda bir sorun var sizce bu sorun neden?

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Nisan 1 ! 2011 Teması burada :bayrak:
Edit : Oha lan imzam gözüküyor harika!

drawwdev

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sebebi XenForo sürüm güncellemesi olabilir. XenForo 2.0.4 gibi duruyor versiyonu. Yanılıyor da olabilirim. Fakat bu hali bence gayet sade ve göze hitap ediyor.

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sebebi XenForo sürüm güncellemesi olabilir. XenForo 2.0.4 gibi duruyor versiyonu. Yanılıyor da olabilirim. Fakat bu hali bence gayet sade ve göze hitap ediyor.
Bence de bu hali gayet sade ve hoş. Elimde 2011 yılına ait ss vardı ancak resim kırılmışa benziyor bulamadım şimdi :yıkıl: 2011 yılında ki temaya aşırı benziyor bence 2011 teması bu :)

drawwdev

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bence de bu hali gayet sade ve hoş. Elimde 2011 yılına ait ss vardı ancak resim kırılmışa benziyor bulamadım şimdi :yıkıl: 2011 yılında ki temaya aşırı benziyor bence 2011 teması bu :)
19 Kasım 2012'de kayıt olmuştum foruma ve o zamanlarla ilgili pek bir şey hatırlamıyorum garip bir dönemdi. :D

• Beğen
Reactions: DIO

DIO

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Ercan

Ağaç Yumruklayıcı
Kurucu
Site Danışmanı
R. Sorumlusu
En iyi cevaplar
0
gençler uyumadınız mı siz hala ? ))

sistemde yaşadığımız bazı sorunlardan dolayı forumu acil olarak son sürüme yükseltmemiz gerekti, plansız oldu biraz. verdiğimiz geçici rahatsızlıkta dolayı özür dileriz.
hala eksik ve hatalar mevcut , yarına veya pazartesiye kadar onlarıda gidereceğiz inşallah.

yeni sürüm ve temamız hayırlı olsun.

drawwdev

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

sistemde yaşadığımız bazı sorunlardan dolayı forumu acil olarak son sürüme yükseltmemiz gerekti, plansız oldu biraz. verdiğimiz geçici rahatsızlıkta dolayı özür dileriz.
hala eksik ve hatalar mevcut , yarına veya pazartesiye kadar onlarıda gidereceğiz inşallah.

Tamda tahmin ettiğim gibi, eminim bu hali çok daha güzel olacaktır. Galiba benim son sürüm hastalığım var :D
ve gözüme çok daha hızlı gözüktü bu versiyondan dolayımı yoksa hosting alt yapısında mı değişiklik var ?

• Beğen
Reactions: DIO

Kovalski_Eyes

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali

Oha ercan mesaj attı 1 nisan dediğin böyle olur işte

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Hazır eliniz değmişken eski üyelere bir af falan çıkarsanız kazara ?

çünkü forumda animeyi tekrar canlandırma planımı engellemek istiyolar
Merak etme , yakında darbe yapacağız , bir sabah uyandıklarında minecraft forumu anime forumuna dönmüş olacak. Arka plan müziği olarakta Tokyo ghoul op . koyarız, oshiyete oshiete yo ...

AnadoluNW

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Edit: spam devredışı kalmış, mesajlar birleşmedi...