Forum Oyunları {} Üstteki üyeyi herhangi bir nedenden öldürüyoruz.

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Hepinizde boş işlerle uğraştığınız için, etlerinizi kemiklerinizden ayırarak ve sonra da kedilere yedirerek öldürdüm.

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Bu sefer de gördüğüm yazıya sinirlenip evreni yok ettim. (Game over)

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
U may gat.
Call Of Duty Advanced Warfaredeki exo zırhı giydim sana yumruk attım aya uçtun sonra aya füze attım öldün :|

İnanılmaz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Cani biri olduğun için kafanda şarap şişesi kırarak bayılttım daha sonra giyotinde canını aldım.
Bedenim öldü fakat lanetli ruhum hala yaşıyordu. Sana musallat oldum ve her işini aksi hale getirdim ve sonra bir adamın bedenini eline geçirerek seni canlı canlı yaktım. Ve sen hiçbir şey anlamadan öldün.

ShiodomeMiuna

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
11
Sen hala nası yazıyorsun ben 6 milyon insanı öldürdüğüm için cehennemden yazıyorum -_- (Şaka amaçlıdır mantık aramayın)

BrolyTheLSSJ

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sadece "KAAAAAAKAAAAAAROOOOOOT" diye bağırmam yeterli oldu ve evreni yok etmeyi başardım :D Sonra da bir enerji topu yaratarak paralel evrenlerden birine yayılmasını, önüne geleni yok etmesini sağladım, aralardaki solucan delikleri ile başka evrenlere de yayıldı ve tüm evrenler yok oldu! :D -Brolis, The Legendinis Super Sajanas :) (Hangi dilde olduğunu soracak olanlar için: Litvanyaca yazdım beyler)