Force Update Yardım!!

falcon2626

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Öncelikle Selam Arkadaşlar sorum şu benim minecrfat modlardan çöktü nette gezinirken force update yapın dediler yaptım minecraft a girince tek kişil çok kişilik ayarlar felan var oranın sol alt köşesinde 1.2.5 yazıoyrdu force yapınca 1.3.1 yazmaya başladı ve online oynayamaz oldum lütfen yardımmm :(

Leonidas1978

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Minecraft serverlerinin çoğu şu an daha 1.2.5 olduğu için giremiyorsun. 1.3.1 Serverlerine girmeyi dene girdiğini görüceksin :)

falcon2626

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ama arkadaşımda 1.3.1 onun swyede giremiyorum :(

ilkaybaytar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Arkadaşının mı arkadaşının sv si mi arkadaşın mc yi gerçek parayla almış olabilir böyle oluncada giremiyebilir bad login hatası mı alıyorsun arkinin svsine girdiginde?

falcon2626

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yok ben kandi swmede giremiyorum minecrfatı burdan 1.2.5 die indirdik aynı linkten hatta bana link attı aynı linkten indirdik 1.2.5 idiriyouz 1.3.1 yazıor kendi swmede giremyiroum 1kere force update yaptım herey bozuldu ya :(

ilkaybaytar

Marangoz
En iyi cevaplar
0
çalıştıra %appdata% yaz .minecraftı sil sonra tekrar yükle
Yok ben kandi swmede giremiyorum minecrfatı burdan 1.2.5 die indirdik aynı linkten hatta bana link attı aynı linkten indirdik 1.2.5 idiriyouz 1.3.1 yazıor kendi swmede giremyiroum 1kere force update yaptım herey bozuldu ya :(