Failed To Bind Port Hatası

Qiang

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Failed To Bind Port Adlı Hatayı Alıyorum Portlu Server Kuracağım ama bu çıkıyor bu nasıl çözümü !1!

EgeN7

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Server kapalıyken, bukkit dosyalarından server.properties adlı yapılandırmayı açtığınızda ctrl + f yardımıyla şunları aratın:
Kod:
server-port
server-ip

• server-port kısmını 25565'e ayarlayın.
• server-ip kısmını ise boş bırakın.
Yani;
Kod:
server-ip=

olarak kalsın. Bu şekilde ayarlayıp açtığınızda ve ip adresiniz ile girebilirsiniz.

Ayrıca görev yöneticisindeki tüm javaw.exe gibi java programlarını sonlandır deyip açmayı deneyiniz.

Qiang

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Saol

ST23i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi[DOUBLEPOST=1390579778,1390578648][/DOUBLEPOST]
Server kapalıyken, bukkit dosyalarından server.properties adlı yapılandırmayı açtığınızda ctrl + f yardımıyla şunları aratın:
Kod:
server-port
server-ip

• server-port kısmını 25565'e ayarlayın.
• server-ip kısmını ise boş bırakın.
Yani;
Kod:
server-ip=

olarak kalsın. Bu şekilde ayarlayıp açtığınızda ve ip adresiniz ile girebilirsiniz.

Ayrıca görev yöneticisindeki tüm javaw.exe gibi java programlarını sonlandır deyip açmayı deneyiniz.
Ben Port Açtım İp Yerini Boş Bıraktım Porta Yazdım 25565 java programlarını da kapadım ama servera girdim pluginlerin hiçbiri gözükmüyor nasıl oldu o varmı bildiğin ?[DOUBLEPOST=1390580528][/DOUBLEPOST]

Bu Hatayı Veriyor

Qiang

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Yardimm

ST23i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Qiang

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
O resimdeki gibi kaliyor server acik plugin yok !????

ST23i cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi