Factıon Wars/hatasız Warplar 33 Adet / Duzenlı Eventler / Ilgılı Admınler /ve Sınırsız Eglence/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

CheLLyeoN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverimiz Eglence Üzerine kurulmustur.
35 adet warp bulunmaktadir. dahada eklenecektir. swmiz gun gectikce daha cok
tutulmaya baslamaktadir
Sizde gelin. Sonra gelenlerden Şansli olun ....
RekLam Deyil Tanitim yapiyorum ...
Sw tanitim link :::: https://www.facebook.com/pages/Minecraft-Titan-Craft/100527336818804?ref=hl
Sw ip :: 188.165.201.52:738 ////Serverden sikayet edenler hakli yere ban yiyenlerdir . . .

manfrotto

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu güne kadar oynadığım en berbat serverdır, rehber oyunla ilgilenmiyor konuyu açan arkadaş bizzat rehberdir.
15 kez soru sordum cevabini vermedi, meslek alaninda cakmakla yaktilar itemlerim gitti üstüne laf söyledim diye mute attilar sonra rehberin serverdaki üyelerle ilgilenmediğini söyledim üzerine banladılar.

Tek diyeceğim şey şudur bu lag çorbası berbat serverda oynayacagima hamachi server oynarım daha iyi.

CheLLyeoN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Bu güne kadar oynadığım en berbat serverdır, rehber oyunla ilgilenmiyor konuyu açan arkadaş bizzat rehberdir.
15 kez soru sordum cevabini vermedi, meslek alaninda cakmakla yaktilar itemlerim gitti üstüne laf söyledim diye mute attilar sonra rehberin serverdaki üyelerle ilgilenmediğini söyledim üzerine banladılar.

Tek diyeceğim şey şudur bu lag çorbası berbat serverda oynayacagima hamachi server oynarım daha iyi.
işim olmasaydi ilgilenirdim orada tek rehbr ben deyilim yeni market yaptik onu eksiklerini ariyorduk seninle baska rehber ilgilensin yazdim ama ilgilenmedi rehberlikten alindi o rehber oyuna girince ilgimi anlarsiniz ... 1 gun yeni market yapalm dedik burnumuzdan getirdiniz swde lag yok varsada butun axitryle aynidir...

manfrotto

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Peki banlanmam abes olmadı mı sizce ? bence oldukça abesti.Defalarca sordum fakat cevaplamadın meşgulüm desen anlayabilirdim 10 yaşında çocuklar değiliz ki burada.
Tek kriter lag olmaması değil ki ayrıca ilgileniyorsan bu tip bir serverla onlarca insana da katlanmak zorundasın.

CheLLyeoN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben rehber olduysam katlanmayada razi oldum. 1 gun market yapiyim dedim o zmn baska rehber vardi zaten ona soyledim ilgilen diye baktim ilgilenmiyor. rehberlikten attirdim. baktim sende sovuyorsun senide banlattim adam akilli soyleseydin bana cevap verirdim
ne var dedim sovdun... banlattim bende

CheLLyeoN

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Manfrotto senin o mesaji niye yazdigini da biliyorum gecrci gidipte yaratici swlerin orda reklam yapmissin yok bu sw boylede bizim swmiz boyle adam akilli reklam yap . o playerler swyi sevdigi icin orada

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...