Evde 2 tane bilgisayarım var ?

ardaarslan22

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evde 2 tane bilgisayarım var bir tanesi eski ona ram taktırsam windows server kursam minecraft sunucusu açılır mı yada açılabiliyorsa yardımcı olurmusunuz

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Bildiğime göre onu yapmak için bir alet var.Onların ev sürümleri çıktı paran varsa onlardan al

QuestCraftTR

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
RAM Yetmez. İşlemcisi vs.de iyi olmali ayrica sen kurdugun ve profesyonel bir şirket tarafindan kurulmadigi için saldiriyada açik olursun

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
İnt iyi ise düşünrbilirsin ama Upload hızı ne kadar?
Speedtest.net ile bir hız testi yaparsan öğrenebilirsin :)
Edit. İllaki win server kurmaya gerek yok ama illaki bir şey kuracaksan linux kurmanı öneririm.

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Fazla oyuncuda lag yapabilir.
Ve sadece sunucuya ayırmalısın. Ne bileyim 2. Int hattı çekmek zor ama Upload Hattını rahat bırakman lazım.

HellForce00

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Windows Server kurması keşke o kadar basit bir iş olsaydı... Windows server ı kaldırabilmesi için Güçlü CPU ya ihtiyaç mevcut vs bunları geçtik diyelim... ADSL ilemi sunucu acıcaksın ? Peki ya bu sunucu bedavaya çalışmıyor elektrik parası faturaya en az 20 tl koyar bunlar zaten uzun hikaye yok elektirikler gitti UPS vs en iyi bir iş kiralayacaksın VDS ni bakıcaksın keyfine gerisi boş kardeşim :)

ahmetcky

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Paran varsa uğraşma. Nitrado ya falan git sen.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Windows Server kurması keşke o kadar basit bir iş olsaydı... Windows server ı kaldırabilmesi için Güçlü CPU ya ihtiyaç mevcut vs bunları geçtik diyelim... ADSL ilemi sunucu acıcaksın ? Peki ya bu sunucu bedavaya çalışmıyor elektrik parası faturaya en az 20 tl koyar bunlar zaten uzun hikaye yok elektirikler gitti UPS vs en iyi bir iş kiralayacaksın VDS ni bakıcaksın keyfine gerisi boş kardeşim :)
En iyisi centos kursun geçsin be 5 MB mı 3 MB mı ram tüketiyor.

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Ben makine performansı yönünden söyledim. Mesaj kasıyorsun.
Niye bu kadar gerginsin? Yanlış bir şey söylemedim de doğru düzgün konuşup arkadaşı uyardım. Ayrıca amacım post kasmak olsa genel sohbette bir konu açarım ve adam toplayıp konunun bahane amacından çıkmasını sağlar. Birsürü caps paylaşıp postlarımın artmasını sağlarım. Bunu yapan çok var ne de olsa :)