Eski Minecraft...

CreeP

Marangoz
En iyi cevaplar
0
YouTube'de dolaşırken en sevdiğim Minecraft Tracklerinden biri olan Calm 1'i buldum.Dinlerken aklıma eski günler geldi. hiçbir şeyi bilmediğimiz günler... Ortalıkta çaylakça dolaşıp ev yapmaya çalıştığımız günler...Her gün yeni bir şey keşfettiğimiz günler... Daha sonra yeni yamalar çıktı ve eski Minecraft'ı kaybetmeye başladık. Şimdi ise Minecraft bitmiş bir oyundur. Sadece eski günleri özlüyorum. Arkadaşlarımızla mağaralara daldığımız maceralar yaşadığımız günleri. 'Acaba Buradan Herobrine çıkacak mı ? ' diye korktuğumuz günleri... Creeperlerin Endermanlerin bizi kovaladığı günleri... Elmas bulmak için gerekirse evimizi kaybettiğimiz günleri. Bu şarkıyı dinlerken aynı zamanda mırıldanmaya başladım. Sadece eski günlerin geri gelmesini istedim. Kendimi Minecraft dünyamda küçük evimde hayal ettim. Dürüst olursak biraz gözümden yaş geldi. Sadece eski Minecraft'ı özlüyorum...

Minecraft Calm 1 Soundtrack:http://www.youtube.com/watch?v=JzkUr0oLfrU

Not: Küçük bir kısmı alıntı yapılmıştır.

TheAngelborn

Bir Stack
En iyi cevaplar
0
Evet ben de özlüyorum eski günleri, madenden madene geçerdik. Gerçi Herobrine kaldırıldıktan sonra başlamıştım oyuna, daha bilmiyordum Herobrine'ın ne olduğunu. Ama yine de özlüyorum işte.

Storm

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Aslında bende özlüyorum. Eskiden 1.6.6'da TNT koyduğumuzda geri alamazdık *-* :D

EMG100

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
eskiler bir baska yeni surumlerde hic tat alamıyorum

Daronx

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben beta 1.8.1 de başladım biliyorum çok eski değil ama indev ve beta 1.6 kafasıyla hareket ediyorum çünkü videolar öyleydi toprakdan ev vardı :'( ühü ühü şimdi resmime bakın profilnether geldi çok şey geldi glow stone lar her şey ve bu bloklarla yapacak en güzel şey üzgün özleyen bir surat minecraft seni seviyoruz ... Saygılar Daron Erkol

Dorukkan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Yeni yamalar oyunu daha güzelleştirdi ama eski keyfi kalmadı bence...

zombi savaşçısı

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
eski günleri bende özlüyorum ne güzeldi ve bu arada herobrineyi bilmeyenler youtubeye yazsın orada çıkar

OcakKurutan

Marangoz
En iyi cevaplar
1
Beyler bütün minecraft oynayanların ozledigi ortak birsey var yere düşünce cıkan uh-oh sesi.

Fursum012

Zombi Katili
En iyi cevaplar
1
Adam haklı beyler dağılın.
(Ben 1.0 da başladım :D )