HİTLER

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Dostum size görüşümü söyledim.Beni yaş ortalaması ilgilendirmiyor minecraft böyle bir oyun.Gidin bir madene kazın bunun neresi zor lapis kazacağınıza saatlerce..

Mockingjayy

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sunucuya gezmek için girdim, warpları gezerken lapise baktım bi ara. Nuker kullanan bir adam vardı, CRAFTRİSE adlı kurucuya şikayet etmeme rağmen bana "Hile koruması var,banane" dedi :l

Sent from my iPhone using Tapatalk

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
Beta sürümü olarak MineStrike açıldı Beta sürümüde buglar çıkabilir, bunları bizlere bildirmenizi rica ediyoruz iyi oyunlar.
MineStrike'den bir kaç kare:

LeaS

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
servere girmiyor eğer kapatırsanız hakkım haram olsun o kadar emek verdim skyblock'a ve diğer insanların emeğinide silmiş olursunuz lütfen kapatmayın kardeşim

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
servere girmiyor eğer kapatırsanız hakkım haram olsun o kadar emek verdim skyblock'a ve diğer insanların emeğinide silmiş olursunuz lütfen kapatmayın kardeşim
IP değişti, tekrar deneyin!
PLAY.CRAFTRISE.TC

yusufcepni

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Kademan12 Aşırı KnockBack Admin Skypenizi alabilirmiyim ?

Sannora

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Factionsta edit olmazsaydı cidden sabah-akşam oynayabileceğim nadir serverlardan.Yine de tebrik ederim

MediaRise

PLAY.CRAFTRISE.TC
En iyi cevaplar
0
Factionsta edit olmazsaydı cidden sabah-akşam oynayabileceğim nadir serverlardan.Yine de tebrik ederim
Büyük bir sunucu, ve o kadarda büyük bir sistem. Maalesef bu sistemlerin bir ücreti var ve bizim bunu karşılamamız gerekiyor bunun için, oyun içi satışlar çok önemli bir etken.

Yorumunuz için teşekkür ederiz. :)

Dpelqpleq

2 + 2 = 5
En iyi cevaplar
0
Başarılı bir sunucu fakat kişisel bikac eksi ve artısını yazmam gerekirse
[-] Menu bugu mevcut.
[-] Menu geçişleri kötü olmus, bir iteme tıklandığında ek menuyu (sanırım menu olarak actığı icin) fare imleci eski yerine ısınlanıyor.
[-] Mobların üzerine gelince isim yazıyor, direk yazsa bulmamız daha kolay olur.
[-] Bazı detaylar, ilk elden cıkma değilde esinlenilmis gibime geldi, bilemiyorum(mineplex'ten belki biraz).

[+] Az ve öz oyun koymanız güzel olmus.
[+] Oyun menu sistemi cok iyi.

Moderatör tarafından düzenlendi: