Enderman öldürme taktiği!

minecraftcrafting

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Biliyorsunuzdurki endermanları öldürmek kolay değildir nasıl saldırırsanız saldırın sizi yenerler ama tuzaksız olarak onları yenmek mümkün.Birde kalkan gibi ıvır zıvıra ihtiyaç yok tuzak yok sadece havada durabilecek malzemeler lazım kum gibi değil yani toprak bile olur resim deki gibi yapın ve yanınıza çekin yanı yüzüne bakarak ates et e basın :D neylen yaparsanız yapın size saldırıya gelecektir.Sizde resimdekini yapmış olmanız lazım ve altına girin size vuramaz çüktü yukarıdaki tavana takılır ve sizde bacaklarına vurursunuz çok hızlı hızlı vurursanız kaçar belli aralıklarla vurun 2 sn de 1 kere gibi arada bir bekleyin saldırmaya çalışsın fazla fazla vurursanız öldüremeyecegini anlar ve kaçar emek boşa gider :D resimlerde gösterdiğim gibi amaç onun yaptığınız alçak tavana çarpması siz kısalık avantajınızı herzaman kullanın :D
2012-10-26_10.23.59.png
2012-10-26_10.24.07.png
2012-10-26_10.24.13.png
2012-10-26_10.25.22.png
2012-10-26_10.25.31.png

2012-10-26_10.25.45.png
bu boy avantajını kullanın :D kısalık herzaman kötü değildir :D
Emeğe saygı lütfen yorum yapın.

minecraftcrafting

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
YUH lan size 40 dan fazla kişi bakmış ve kimse yorum yapmamış bravo size ya!!!!!!!!

minecraftcrafting

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
zaten ben bu taktiği minecraft a başladığımda keşfettim :D magraya kaçmıştım endermana vurup giremeyince anladımki güzel taktik :D
ve biraz geliştirmeyle böyle oldu :D

loseryavo

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
peki şunun taktiği nasıl olcak???
önunuzde 2 zombi 1 iskelet ,üsütünüzde 1 spider, arkanızda creeper var burdan nasıl kurutlusunuz??!?!?
sadece kılıçkullanarak

Xicho

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
peki şunun taktiği nasıl olcak???
önunuzde 2 zombi 1 iskelet ,üsütünüzde 1 spider, arkanızda creeper var burdan nasıl kurutlusunuz??!?!?
sadece kılıçkullanarak

Set yoksa ölü olarak çıkarsın setle bile zor spider sektirse skleton hep ok atsa creeper patlasa zombi sıkıstırsa :( ama creepere vurup patlatip tüm mobları pert yapabilirsin :D

CubeSword

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
enderman o kadar zormu ben oyuna ilk başladığım gün tahtakılıçla çıkmıştım 200 sadece zombi kesmiştim

CubeSword

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Set yoksa ölü olarak çıkarsın setle bile zor spider sektirse skleton hep ok atsa creeper patlasa zombi sıkıstırsa :( ama creepere vurup patlatip tüm mobları pert yapabilirsin :D
geriye doğru kaçarak kesecen 80 tane gelsin canım gitmiyo f5 açın arkanızıda görürsünüz tahta kılıçlı indirirsin hepsini

manfrotto

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
geriye doğru kaçarak kesecen 80 tane gelsin canım gitmiyo f5 açın arkanızıda görürsünüz tahta kılıçlı indirirsin hepsini
80 tane gelmez en baba 15 tane gelir ve arkadaşın dediği gibi durumda kalırsan en mantıklısı creeper'a vurup diğerlerinin de ölmesini sağlamaktır, hem uğraşmamış olur hem de gereksiz yere değerli zamanınızdan eksiltmemiş olursunuz.