End Gizemi? Bu da ne?

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar end'de gezinirken bir şey gördüm ama ekran görüntüsü almayı unuttum. Merak ettim. Sonra aklıma bu forumda paylaşmak geldi ama iki saat arasam da bulamadım. İnternette bir şeyler buldum ama pek anlamadım. Ve intenette bir görüntü buldum ki benim gördüğümün aynısıydı. Bu nedir? Not: Gitmeyi denediğimde uzaklaşıyor.

M

MUHDE

Ziyaretçi
Bu arada bu resimde malesef edit var görüntü tonlarına bakacak olursanız oyun haricinde oluşan 1 pixel olarak küçük kareleri görebilirsiniz :(

Glyphl nin dediği gibi ekran kartı sonucu görülen bir bug tabi :(

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
Bu arada bu resimde malesef edit var görüntü tonlarına bakacak olursanız oyun haricinde oluşan 1 pixel olarak küçük kareleri görebilirsiniz :(

Glyphl nin dediği gibi ekran kartı sonucu görülen bir bug tabi :(
Niye editlesin ki fotoyu Muhde

TheRedstoneEngineer

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Foto benim değil zaten ama ben de görmüştüm. Bu arada ekran kartım ATI

qwerty asdf

Marangoz
En iyi cevaplar
0
bu sanırım dedikleri gibi ekran kartından kaynaklanan bir şey bendede oluyo end ejderhasını öldürdükten sonra portal geliyor onun yansıması
diye düşünüyorum

LegendMC

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
AMD ekran kartlarında oluşan bir bug. Son Prereleasede çözüldü.

MelihCeku

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
çok güzel bir bug ama. ben bunu görüp şaşırmıştım sonunda oyunda adam akıllı bi gizem var diye :p. minecraft yapanlar böyle backdoor gibi şeyler koysa filan araştırsak zevkli olabilirdi. örneğin dont starve da updateler gelirken fotograflar filan verilir ,gizli mesajlardan bazı spoilerler elde edilebilirdi. ki klei entertaintment bu puzzle oyunlarıyla meşurdur. minecraftın yapımcısı(eski yapımcısı) mojang işi bilmiyor :p oyunda craftingi bile wikiden bakmak ZORUNDA kalıyorsun ve bu çok salakça bir şey.

XapeEvely

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya Kendin O Blockları Koymusundur O blocklarda saten %80 mod saten yada oyunun bugu sn kimi kandırmaya çalışıyosun |#|#|