En Sevdiğiniz Online Oyun

bLuShark

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Direkt olarak DotA 2'ye başlamanı öneririm ücretli olduğu zamandan beri oynuyorum. Şu an ücretsiz ama :)
Kesinlikle çocuklardan arınmış ve profesyonel bir oyun deneyimi sunmakta. Ancak ''Rus'' gibi bir etmen var o yüzden matchmaker'da avrupa serverlerini seç tabii oynarsan.

Laizen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adventure Quest Worlds. Oynayanlar bilir gerçi bu böyle abilere göre bir oyun değildir zordur ingilizce de lazım kısacası bu oyunu oynayabilirsen harika zevkli gelirsana ve bırakamazsın bağımlısı haline gelirsin.

Flarrow

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Adventure Quest Worlds. Oynayanlar bilir gerçi bu böyle abilere göre bir oyun değildir zordur ingilizce de lazım kısacası bu oyunu oynayabilirsen harika zevkli gelirsana ve bırakamazsın bağımlısı haline gelirsin.
Nick ve Server söyle :D

Mr1KinG

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
SMİTE LoL Dota 2 hepsi de oynuyorum bence hepsini oyna (Smite: Dota 2 ve LoL fps versiyonu gibi düşün fakat gangları göremiyorsun) (Dota 2 :Evet cocuklardan arınmış bir oyun fakat başlangıcta oynması gercekten zor) (LoL: Dota dan farkı karakterleri satın alıyorsunuz ve dotaya göre daha kolay) Bunlar benim görüşlerimdir

En iyi cevaplar
0
SMİTE LoL Dota 2 hepsi de oynuyorum bence hepsini oyna (Smite: Dota 2 ve LoL fps versiyonu gibi düşün fakat gangları göremiyorsun) (Dota 2 :Evet cocuklardan arınmış bir oyun fakat başlangıcta oynması gercekten zor) (LoL: Dota dan farkı karakterleri satın alıyorsunuz ve dotaya göre daha kolay) Bunlar benim görüşlerimdir
ilk lol oynayandan dotaya başlamasın cidden zor geliyoru bunu kendim denedim çünkü :D

S12o

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Lol tamem oyun oynuyamiyan cocuklarin elinde f2p(ftp):)degil nerdryse dotadada ruslar var kasma gir smite :)

Zenginler Ölsun Kartaldan Selamlar
Telefondan Gönderiyorum Hatam Varsa K.Bakmayın

BlackRains

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
1

Kayıp ikizim? :o
Başka bir konuda ben de bunu önerdim. ^_^
Muhteşemdi, çocukluğumu barındırıyor... :aşık:
:sgül:

Sherien

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şurada dota 2 dota 2 diye yazmayın ya.. Sonra çoluk çocuk dolar falan.. (Dota 2 hastasıyım..)

DayZ= sıkıcı sıkıcı koş koş koş koş, envantere bak, envanteri düzenle, koş koş koş koş, zombi öldür, koş koş koş, envantere bak, koş koş koş, adam bul ve öl.. (Tabi tek oynarsan böyle olur en az 2 kişiyle oynarsan çok daha zevk alırsın.. RP çok eğlenceli olur)

Tavsiyem dayz acayip eğleneceğin gülebileceğin bir oyun takım olarak oynadığın sürece.. Birde oyunu çözmen lazım biraz zaman alır yeni başlıyorsan..

Laizen

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kayıp ikizim? :o
Başka bir konuda ben de bunu önerdim. ^_^
Muhteşemdi, çocukluğumu barındırıyor... :aşık:
:sgül:
Belki bir ara yeniden başalrız ha? Bu arada sonun da 5 yıl doldu işte O büyük zamanlar Drakath'la dövüşme zamanı!

Red_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
FreeFall Tournement derim ve susarım.
Zaten çok oyun oynamıyorum.

Son düzenleme:

BT_GoD

Düşmüş Melek
Emektar Üye
En iyi cevaplar
0
Ben Lol'ü öneriyorum fakat TR sunucusunu değil. Cs:Go da olabilir hiç oynamadım ama yayınlarını izliyorum. :D