En iyi köy seed'i ! Yeni ! /Tüm Sürümler\ [Köyün Üstünde Spawn]

En iyi cevaplar
0
-8178795070547733129

Normal dünya açın.Seed'i yapıştırın.

Köyde evin çatısında oyuna başlayacaksınız :)

Batu.

Fus-Ro-Dah!
En iyi cevaplar
0
Resim yokmu?

Resim F2 tuşuyla çekiliyor. %appdata%/.minecraft/screenshots* konumunda bulunuyor. TinyPic, ImagesHack gibi servislerden dosya upload ediliyor. Resmin URL'si XenForo forum sistemindeki mesaj BB kodları sayesinde kullanıcıya resim olarak yansıtılıyor.

ALLCATRAZ

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0

1.5.2 de çalıştı[DOUBLEPOST=1374167710,1374166924][/DOUBLEPOST]size tavsiyem başlangıc chestinide açın 2 tane chestle güzel olur :D

Batu.

Fus-Ro-Dah!
En iyi cevaplar
0
Küçücük köy kardeşim nasıl en iyi köy seedi oluyor? :D

En iyi cevaplar
0
Biraz haritayı dolaştım sağ tarafta karlı bi'kısım var.Ordada büyük bir köy var.

Dikkat edin altınızda 3 adet zombie spawner var :)[DOUBLEPOST=1374581098,1374581037][/DOUBLEPOST]
Resim yokmu?

Resim F2 tuşuyla çekiliyor. %appdata%/.minecraft/screenshots* konumunda bulunuyor. TinyPic, ImagesHack gibi servislerden dosya upload ediliyor. Resmin URL'si XenForo forum sistemindeki mesaj BB kodları sayesinde kullanıcıya resim olarak yansıtılıyor.

Nasıl yapıldığını biliyorum , o konuda sorun yok.Diğer seedlerimede bakabilirsin sadece zaman kaybetmemek için çekmedim hemen paylaşmak istedim.

En iyi cevaplar
0
pehhhhhh.sadece 3 köy evi var.

Eğer X - Ray modun varsa başladığın yerde altına bak :) 2 Zombie Spawner var.

İleri gidersen çölde açıkta zombie spawner göreceksin. Kum alanının altına gömülü

Ve direk haritadan sağa gidersen karlı bölgede çok daha büyük bir köy göreceksin.Altında zombie spawner var.

yasinbarbaros

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
üst sağdaki harita nasıl oluyor ben bir türlü bulamadım ve bende o haritadan yok