Emmeylerin Builder Takimina adam araniyor :)

U-Kab LP

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ilk öncelikle herkeze Hayirli aksamlar, Hayirli Sabahlar veyahut Hayirli Öglenler diliyorum, Konuyu artik nezaman okudugunuza bagli olaraktan.. :)

(Umarim konu dogru yerde açilmistir, daha uygun bi yer bulamadim)
Konu Basliginda belirtmis oldugum gibi Builder takimimiza Bayan veya Erkek farketmeksizin Adam ariyorum :)
Tek kural Yetenekli olmasi ve Küfür kullanmamasidir :)
Suanlik 3 Kisi var Grubumuzda, ama bunu dahada arttirmayi hedefliyoruz, umarim buralardan bi kaç kaliteli arkadas toplayabiliriz :)
Peki bu Builder takimindaki hedef nedir, ne yapicagiz vs gibi sorularin yanitini benle iletisime geçtiginiz taktirde duyabilirsiniz. Tek söyleyebilcegim sey uzun vadeli ve Türkiye Minecraft açisindan çok kapsamli Projelerdir.

Beni tanimayanlariniz için, U-kab Gaming diye ezik bi kanaldaki Kuruculardan biri olan Muaz Emmey'im :)
Direk iletisime geçmek için "cansiznefer" olan Skypemi ekleyin veyahut bu Konunun altina Isminizi cisminizi skypenizi felan fismaninizi yazin :) Yaptiginiz güzel yapitlarinda bi kaç fotografinizi gönderirsenizde çok hos olur, çokta iyi çokta güzel olur :)

Umarim vaktinizi bosuna harcamamisimdir,
Saglicakla kalin,

U-kab Gamingdeki haci emminizden selamlarla :)

LupanSxyen

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hadi Bakalım Güzel Olmaya Başladı Gruplar Çatışıcak :D

H

hsndmrts_

Ziyaretçi
bayan erkek ve adam arıyor ve farketmezse şeylerde gelebilir herhalde tra.. :D nyse katılanlara başarıla

ParaVer

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Haydi bakalım yeni yeni takımlar ortaya çıkmaya başlıyor.

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ahzina cahim emmey uzun süredir böyle bir şey bekliyordum umarım alınırım :)

Minecraft Nick : Drowhake (Premium)

Daha güzellerini yaptım fakat ss almadım , öyle bir fantezim yoktu eskiden şimdi ottan , yapraktan ss alıyorum :

Son düzenleme:

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Uu rakipler güsel :D

sadolaswegas

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
isim sadettin vapur
skype [email protected]
yapıtlar mobilden atamıyorum ama en az 5 serverde builder oldum.resimleri yarın atarım. küfür olayı zaten yok.eğer incelemek isterseniz youtube de SadolasWegas adında kanalım var oraya bakabilirsiniz.ayrıca yaşım 16.minecraftı 1.5 yıldır oynuyorum ve tabikide premium um var. Ayrıca serverde günde en az 2 saat açık olurum.sanırım anlatacaklarım bu kadar.umarım katılırım ve emmeycraft a faydam olur.saygılarımla...( cevap yazarsanız gerçekten sevinirim muaz abi.olumlu veya olumsuz bir yanıt vermeniz yeterli olur.)

HUAWEI-U8850 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
isim sadettin vapur
skype [email protected]
yapıtlar mobilden atamıyorum ama en az 5 serverde builder oldum.resimleri yarın atarım. küfür olayı zaten yok.eğer incelemek isterseniz youtube de SadolasWegas adında kanalım var oraya bakabilirsiniz.ayrıca yaşım 16.minecraftı 1.5 yıldır oynuyorum ve tabikide premium um var. Ayrıca serverde günde en az 2 saat açık olurum.sanırım anlatacaklarım bu kadar.umarım katılırım ve emmeycraft a faydam olur.saygılarımla...( cevap yazarsanız gerçekten sevinirim muaz abi.olumlu veya olumsuz bir yanıt vermeniz yeterli olur.)

HUAWEI-U8850 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi
emmeycraft ? sgdflj

ParaVer

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
96 Gb Ram Sw Alıcam O zaman Tüm Build Ekiplerini Toplayıp Yarışma Yaptırırım :D
İnşallah :D[DOUBLEPOST=1406572457,1406572401][/DOUBLEPOST]Bro internetten de anket doldurarak para kazanabilirsin. Ben de öyle yapıyorum kolayca para kazanıyorsun. Sana özelden linkini veririm çok büyük şirketlerle çalışıyorlar. Serverden gelecek VIP parasıyla olmaz ._.

Drowhake

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Emmey lütfen kabul et ya :D Valla ağzıma cah yeterki al şu teama çok büyük hayal benim için :)