Emerald2Money Türk Yapımı plugin! (Admicos tarafından yapılmıştır!)

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
@bat34 kilit pls :) bisey soylemek isteyen ozelden yazssin...

Nexus 4 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Sen beni yanlis anlamissin 20 benim yasim abimin deil insaat muh. Okuyorum ben bu bir tartisma tartisma bolumunde yapilir bu bolumde yapmak ceza gerektirir bu iki 3. Su hastamisin olm sen napiyo pc muh. Ekranami bakio bön bön ha kanit istiyosan hakyazilim.com gir bak abimle beraber yazdik kuyumcu otomasyon programi trabzondaki tum kuyumcular kullaniyo

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ayrintili izah istiyosan pc muh. Okursan 2. Sinifda sana soruyolar donanimmi yazilimmi die sen yazilimi secersen yazilimla ilgili yogunlukla ders aliyorsun donanim secersen donanim abim yazilim secti ama cok daha onceden tam tarih istersen 2000 yilindan beri pc kullaniyoruz abimde bende o zmndan beri kendimizi gelistiriyoruz...

(Bu arada eger hakaret etmeye devam etceksen konu tartismalik deil raporluk olur...)

Son düzenleme:

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
1. Si gercekden bu kadar beyin yoksulu olmandan dolayi sana aciyorum 2. Si ciddimisin ? Yani cidden senin dediginin dogru oldugunu dusunuyosan ciddi bir tedaviye ihtiyacin var sana olani soyluyom dedigine bak bu arada RAPOR edildin...

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Arkadasim sana yalan borcum yok beni taniyan istedigin kisiye sorabilirsin istersen face profilim iletisim bilgilerimde mevcut kimseden saklicak bi seyim yok... Cok şükür beynimi kullanabiliyorum senin gibi aciz deilim konuyu saptirmaya calismiyorum ( @Darkness93 kanka bu bosu sana birakdim ben yatiom anlatirsin buna pc muh. Ligini )

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Mobilden yaziyorum, 1 haftalik vize maratonundan ciktim ve uykum var ne yazdigima dikkat etcek bi durumda deilim...

Hem turkce dersinde oldugumuzu bilmiyodum...

Son düzenleme:

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ben adama ne diyom o ne dio sen bole beynin yettigi seylere cevap vermeye devam et haklisin...

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Evet beyler adam sizofren oldugunu itiraf etti kendi yaptiklarini benim saniyo gitbak bakiyim 1 tane kufur 1 tane hakaret varmi yazdiklarimda sana uzun uzun yazi yaziyorum sadece 1 cumlesini anliyabiliyon beynin iste bu kadar korelmiski kendi yaptiklarini baskalari yapmis saniyon uzgunum ama benim hic kimseye yasimi kanitlamak gibi bi zorunlulugum yok ztn forumda beni taniyan herkes kim oldugumu bilir....

Bide soyle konusarak gercekten tartisma yaptigini dusunuyosan sana denecek teksey gercekden yazik...

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bu arada bi admin ilgilensin lutfen boyle beyini yoksullarini forumda barindirmayalim...

Son düzenleme:

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Evet beyler adam sizofren oldugunu itiraf etti kendi yaptiklarini benim saniyo gitbak bakiyim 1 tane kufur 1 tane hakaret varmi yazdiklarimda sana uzun uzun yazi yaziyorum sadece 1 cumlesini anliyabiliyon beynin iste bu kadar korelmiski kendi yaptiklarini baskalari yapmis saniyon uzgunum ama benim hic kimseye yasimi kanitlamak gibi bi zorunlulugum yok ztn forumda beni taniyan herkes kim oldugumu bilir....

Bide soyle konusarak gercekten tartisma yaptigini dusunuyosan sana denecek teksey gercekden yazik...

Nexus 4 cihazımdan Tapatal kullanılarak gönderildi
Çok tanınan birisisin de beni tanıyan birisisin sanki de taniyan bilir diyorsun

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Çok tanınan birisisin de beni tanıyan birisisin sanki de taniyan bilir diyorsun

Soyle bisey varki ben cok taninan biri oldugumu soylemedim benim taniyan bilir dedim arada cok buyuk bir fark var hocam :)

unununium

Portal Uzmanı
En iyi cevaplar
0
Soyle bisey varki ben cok taninan biri oldugumu soylemedim benim taniyan bilir dedim arada cok buyuk bir fark var hocam :)

Bende zaten çok tanımadığın için böyle bir şey demenkn gereksiz oldugunu idade ettim

2.konu kufurlesme konusu olmuş kavga buyumus konu tarafimca rapor edilmiştir, iyi forumlar

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
La *** Git ***** Evladı Forumda Plugins Bölümü Sunucu Yönetimi Bölümü Sunucu Destek Bölümüne Bak Sonra Kendi Beynini Eleştir ** Herif Senin Gibi Kavga Çıkararak Mesaj Kasmıyorum Her Konuda Herkese Yardım Ediyorum Kimin Beyin Yoksulu Olduğu Belli.
20 Yasındayım Diyorsunuz Bİlgisayar Mühendisi Okuyorum Diyorsunuz Verin Bakalım Telefon Numaralarınızı Görelim Sanal Maymunlar Adam Anime İzliyor Bebenin Teki 20 Yasındayım Diyor --salağı
[DOUBLEPOST=1386410333,1386409740][/DOUBLEPOST]*Forumda Huzursuzluk Çıkarıyorsun Yorumlarına Baktım 1 Kişiye Yardım Etmemissin Boş Boş Böyle Yorum Atmıssın Kavga Çıkarmıssın Cahil Olduğun Anlasılıyor Yazdıklarındanda Belli https://forum.gamer.com.tr/ara/9970187/ 1 Tane Yardım Ettiğin Birinin Konusunu At Cahil Son Biz Beyin Yoksulu Oluruz https://forum.gamer.com.tr/ara/9970266/ Birde Buna Bak ** Çocuğu

Sen bi rehabilitasyon klinigine git bence yoksa bole cok yasamassin... Ben senin tahmin edebileceginden cok kisiye yardim ettim skypemde 200 den fazla kisi var yaklasik 150 tanesini tanimiyorum sadece yardim amacli eklemisler beni hepsinede tek tek yardim ettim yapamayanlara teamviewerden baglanip yaptim hic bir mesajimda kavga cikarmadim 1 uyarim var puansiz oda 11 yasindaki bi cocugun foruma hakaret etmesine cevap olarak vermisdim admin tartisma buyumesin diye uyari verip konuyu kapadi. Sen asil kendine bak kac uyari puanin var eger kimim kac yasindayim ogrenmek istiyosan gel trabzona gosteriyim senin gibi beyin yoksullarina telefon numarami verecek deilim.

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Bende zaten çok tanımadığın için böyle bir şey demenkn gereksiz oldugunu idade ettim

2.konu kufurlesme konusu olmuş kavga buyumus konu tarafimca rapor edilmiştir, iyi forumlar

Konuyu bende rapor ettim :) beyin yoksulu arkadasimiz insan gibi konusabilecek evreye gelememis malesef sizede iyi forumlar

Maruf61

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Tabi Sunucu Yetkili Alımı Bölümüne Gidin Hamachi Serverde Bile Yetkili Olacak Kadar Yoksul Bir Durumda Milletten Yetki Dileniyor Orada Ünlü Olmus.
Sen oyunu anadan dogmami biliyodun ? Bu arada hicbir hamachi swde yetkili olmak istemedim kendi serverlarimi kurdum oyunu orda ogrendim.