Emek Server Projesi - Önerilerinizi Bekliyoruz - Builder Arıyoruz!

Serverı Açtık Diyelim, Sen Bize Katılırmıydın ?

• Evet

Kullanılan: 5 100.0%
  • Hayır

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    5

smt287

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Emek Server Projesi
Merhaba arkadaşlar ilk önce şunu belirtmek isterim serverımız tamamen emek ve hiçbir haksızlık olmaması için yapılacaktır.
En başta şunuda belirtmek isterim LAPİS,HAMMADDE,VIP SATIŞI tarzı yerler olmuyacak ve sadece gerekli pluginler eklenecektir.
Sizlerin yardımıyla bir topluluk serverı kurmak istiyoruz.Hepinizin bu destek serverına çıkmasını istiyoruz, şunu bilinki yapılan bağışların server harici hiçbir yere gitmeyeceğini!

Server'da Olması Istediginiz Pluginler ( Emek Servera Uyumlu Olanlar ):
Chestshop
Vault
Authme

Sizde bize katılmak istiyorsanız benimde bir katkım bir yardımım olsun diyorsanız hemen yoruma yapabildiginiz bir kategoriyi yazıp bize başvurmanız mutlaka sizinde bir beceriniz olacaktır.Ayrıca builder alımı ( yani mimar ) almak istiyoruz bunun için medieval ( eski çağ ) tarzını iyi bilmesi gerekli çünkü serverımız emek olmasından ayrı birde eski döneme doğru gitmek istiyoruz yani yeni nesil minecraft serverlar gibi degil ( lapis, viphammadde vb. degil ).Daha değişik yollar bulmamız gerekli.

Geresini sizden bekliyoruz, önerilerinizi ve isteklerinizi bizden esirgemeyiniz.

Eğer gerçekten böyle bir proje için bizimle çalışmak için varsanız lütfen bir yerden iletişime ( konuşma veya skype ) geçelim.

Güncellemeler:
Pluginler yavaş yavaş hazırlanmaya ve türkçeleştirilmeye başlandı.

Builder Alımı:
Şuanlık sadece builder alımımız vardır, ancak herkesi almıyoruz.Sadece medieval ( eski çağ ) yapıları yapabilen kişilere ihtiyacımız var we-wg bilmesine gerek yok.​

Son düzenleme:

KaanKaplan

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
çoğu serverde klana girmek için korkuyorum çünkü ormana çıkınca beni öldüreceklerini biliyorum bu yüzden sap gibi geziyorum bu yüzden ********** 35 in kapanan survival sunucusunda olan sadece biz açınca aktif olan bir pvp plugini olsa çok iyi olur mesela güçlendik ve artık pvp için hazırız o zaman ./pvp on yazınca pvp gücü açılsın :D böyle bi plugin var

smt287

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
çoğu serverde klana girmek için korkuyorum çünkü ormana çıkınca beni öldüreceklerini biliyorum bu yüzden sap gibi geziyorum bu yüzden ********** 35 in kapanan survival sunucusunda olan sadece biz açınca aktif olan bir pvp plugini olsa çok iyi olur mesela güçlendik ve artık pvp için hazırız o zaman ./pvp on yazınca pvp gücü açılsın :D böyle bi plugin var
Aslında Olabilir ancak ben şey olarak düşünmüştüm yeni gelenler için ayrı bir dünya yaparız ve orada pvp kapalı olur ( hammadde için haftada 1 yenilenir ).

ErenBeyazkurt

WhiteGraphic | Tasarımcı
En iyi cevaplar
0
EpicBoss plugini de olmalı olmadı bilmiosan kullanmayı command blockla editli v.b boss yapabilirim detayları gçrüşürüz(Skype:Eren Beyazkurt)

Glyphl

play.aleriaclub.com | Team.Aleria
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Lapisi banla sadece chestshop vault authme ve hile engelleyiculeri at.birde kendin icin we wg lapiside banla essantialsden.gelmessem neyim. :D

._. i like trains and i dislike lapis ._.

smt287

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
EpicBoss plugini de olmalı olmadı bilmiosan kullanmayı command blockla editli v.b boss yapabilirim detayları gçrüşürüz(Skype:Eren Beyazkurt)
Emek server için boss biraz saçma gibi geliyor bana.
Lapisi banla sadece chestshop vault authme ve hile engelleyiculeri at.birde kendin icin we wg lapiside banla essantialsden.gelmessem neyim. :D

Dediklerini yapıcam ancak lapiside banlamaya gerek yok boya oalrak bali kullanalım :D
lapis, hamadde vb. warplar olmayak zaten.

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sadece boya tağammı ?

smt287

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sadece boya tağammı ?

Boya olduğunu anlatmak için paintball koyucam sırf lapis boyası atıcak :D[DOUBLEPOST=1400331205,1400010068][/DOUBLEPOST]Builder alımı var.

Glyphl

En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Başım Cok yoğun olmasa gelmek isterdim...

sasaliger

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
team plugini yükle bide oyuncular için ev yeri yap[DOUBLEPOST=1400344250,1400344218][/DOUBLEPOST]warp pazar diye bir yer yap orları 5 k ya sat oyuncular market kursun item satar

smt287

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
team plugini yükle bide oyuncular için ev yeri yap[DOUBLEPOST=1400344250,1400344218][/DOUBLEPOST]warp pazar diye bir yer yap orları 5 k ya sat oyuncular market kursun item satar
Oyuncular için arsalar yaptık, ancak pazarlar sınırlı ve pahalı olucak spawnda olması planlanıyor onun için ilk kapanlar karda, ama bu pazarlar süreli tabii ki.