Eğlence Amaçlı Serverimiz Açıldı - 4 Kişiliktir - Tekkit Classic 3.1.2 IP: 5.62.126.59:10800

Hangisini Açalım ?

• TekkitClassic 3.1.2 (Bilgisayar 1 GB Ram Olursa Çalışır)

Kullanılan: 4 25.0%
  • FTB Unleashed (Bilgisayar 1 GB Ram Olursa Çalışır)

Kullanılan: 5 31.3%
  • Direwolf20 1.7.10 (Bilgisayar 4 GB Ram Olursa Çalışır)

Kullanılan: 7 43.8%

• Kullanılan toplam oy
    16
  • Anket kapatılmış .

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
Öncelikle selam millet :) bu serverde çalışan bir yetkili olarak Türkiye'de bir ilki gerçekleştirdim. Türkiye'nin ilk resmi LUA oyunu bu videoda yapıldı, belki bu oyun Türkiye'de computercrafttada en uzun kod ile yazılan program oldu mapı yapan 1Tehlike arkadaşına teşekkürler çok uğraştı ciden. Sunucumuzda bu oyun sadece 1K'ya satılıyor. Konu sahibi Burak bu videoyu istiyorsan konuya koy :=) iyi seyirler.

aklıllıminecraft

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
1
Öncelikle selam millet :) bu serverde çalışan bir yetkili olarak Türkiye'de bir ilki gerçekleştirdim. Türkiye'nin ilk resmi LUA oyunu bu videoda yapıldı, belki bu oyun Türkiye'de computercrafttada en uzun kod ile yazılan program oldu mapı yapan 1Tehlike arkadaşına teşekkürler çok uğraştı ciden. Sunucumuzda bu oyun sadece 1K'ya satılıyor. Konu sahibi Burak bu videoyu istiyorsan konuya koy :=) iyi seyirler.

server gireflendi .p

KRHN

Yazılımcı Beyefendi
En iyi cevaplar
0
server gireflendi .p
Ne yazık ki okadar küçük ayrıntıları takip etmiyoruz :) serverin grieflenmesi bizim için bir sorun değil fakat griefleyen kişiye üzüldüm doğrusu. İnsan ban yiyince admin neden yaptın diye sorar da o direk yedi kıyamadım :( vex338 isimli oyuncumuz buradan selamlar!

Natsuxsan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Serverda bug var bi el atsaniz ? Zipliyoruz FlyHack diyor event yapıldı katılamadım.

Natsuxsan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ve yazmayı unuttum artik servera girer girmez atiyor. Buda değişik.

serseri447

Marangoz
En iyi cevaplar
0
ya nasıl gircem sw ye giremiyorum ayrı bi launcher gereklimi