Efsane'nin 4 Katlı Villa'sı|Lütfen konuya bakmadan önce yanınıza mendil alın

SyberRock

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
ben şunu anlayamadım yanıma niye mendil alıyorum ? Tövbe Tövbe :D

Cz144

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ya böyle kendinizi neden yükseltiyorsunuz.Berbat bir ev.Yok mendil alacakmışız neymiş efendim ... Neyse

Ev hiç güzel degil ben hiç beğenmedim.Kitap rafları çok saçma.Evin dışı dümdüz ; hiçbir ayrıntı , zenginlik yok.

Güzel olan tek şey shader.. o da çok iyi değil orta seviye diyelim.

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0
Ya böyle kendinizi neden yükseltiyorsunuz.Berbat bir ev.Yok mendil alacakmışız neymiş efendim ... Neyse

Ev hiç güzel degil ben hiç beğenmedim.Kitap rafları çok saçma.Evin dışı dümdüz ; hiçbir ayrıntı , zenginlik yok.

Güzel olan tek şey shader.. o da çok iyi değil orta seviye diyelim.
Yükseltmekle alakası bile yok.Şakayı gerçek sanıyorsunuz.Ev güzel mi?Hayır bencede kötü çünkü yarım saat gibi bir sürede yaptım ve minecraft oynama isteğim yoktu.Zaten ayrıntı ekliyecek kadar zamanım yoktu (evi temizliyorum anla beni).Zaten uğraşsam daha iyi bir şey çıkarırdım.

ImprudentAxe

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yükseltmekle alakası bile yok.Şakayı gerçek sanıyorsunuz.Ev güzel mi?Hayır bencede kötü çünkü yarım saat gibi bir sürede yaptım ve minecraft oynama isteğim yoktu.Zaten ayrıntı ekliyecek kadar zamanım yoktu (evi temizliyorum anla beni).Zaten uğraşsam daha iyi bir şey çıkarırdım.
Madem Kendinde Begenmedin Niye Buraya Koyuyorsun ? .

Cz144

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0

Burası şaka yeri mi ? Ev kötüyse neden saçma şeyler söylüyorsun.Uğraşmayacaksan neden koyuyorsun evini.

cbg2002

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dudağımı yedim ._.

ByTheEfsane

Nether Yerlisi
En iyi cevaplar
0

Rylecls_75

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
%90:quartz %9:Yün %1:Diğer .''Ve 3 soru 1000 yürek'' Sorular:
1.Abi o havuzdan çıkan küçük boru hattı aşağıdaki küçük bahçene akıyor adamlar yüzerken oraya düşerse nolcak he nolcak?Suçlu sen olacan.
2.Abi o tavandan yapmur yağsa Yağmur akmazmı?Yalıtımı yok bu evinn yalıtımı yoh.Isı kaybeder.Kim alır bu evi hangi keriz alır.
3.Abi Adamlar nereye ''İdrar Tedariki'' yapacak.Her yer cam.Millete bir şeymi ima edion sen.Havuzamı yapsınlar.
Sorularıma Cevap Vermene gerek yok :D.
Mendil Tavsiyesi için sağol.
Adiyos Mensch Mümin Friend