Efsane Map Infinite Sword (irk Secmeli) Güncelledim Ve Daha Uzattim

Map iyimi

• Süper

Kullanılan: 72 62.1%
  • Güzel

Kullanılan: 15 12.9%
  • idare eder

Kullanılan: 13 11.2%
  • Kötü

Kullanılan: 3 2.6%
  • Çok Kötü

Kullanılan: 13 11.2%

• Kullanılan toplam oy
    116

Planet

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Süperdi ellerine sağlık anahtarı aldıktan sonra biraz kafam karıştı başa döndüm ordaki kapının önüne koydum olduı
süperdi ama eğlenceye girişe gittigimde ormana düştüm blok topladim alta koya koya ciktim orya süper havai fişek gösterisi oldu. 2. Mapını hayretle bekliyorum

cancom

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
sonunda bi düğmeye basmanla bossu öldürmen biraz mantıksız geldi bana ama başarılı bir map devamını ve yenilerini bekleriz emeğine sağlık bol elmaslar... :)
biliyorum mc edit deniyodum oraya ama basaramadim bende böle yaptim :( saol[DOUBLEPOST=1369242866,1369242803][/DOUBLEPOST]
Süperdi ellerine sağlık anahtarı aldıktan sonra biraz kafam karıştı başa döndüm ordaki kapının önüne koydum olduı
süperdi ama eğlenceye girişe gittigimde ormana düştüm blok topladim alta koya koya ciktim orya süper havai fişek gösterisi oldu. 2. Mapını hayretle bekliyorum
Teşekkürlerr

@ReXeY@

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Adam mapın anasını bellemiş nasıl o videoyu koyabiliyosun .?

Akinos

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Map gerçekten çok güzel olmuş server de oynadık arkadaşımla bi atlama yerinde kafam çarpıyodu hep yukarı meğer boşluk bırakmışsın sonradan fark ettim çok güzeldi o winter in olduğu yere ne çok monster spawnlanmış 1 dakka boyunca hareketsiz kaldı oyun ama eğlence mekanı ve map gerçekten çok iyiydi diğer mapını sabırsızlıkla bekliyorum :)

cancom

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Map gerçekten çok güzel olmuş server de oynadık arkadaşımla bi atlama yerinde kafam çarpıyodu hep yukarı meğer boşluk bırakmışsın sonradan fark ettim çok güzeldi o winter in olduğu yere ne çok monster spawnlanmış 1 dakka boyunca hareketsiz kaldı oyun ama eğlence mekanı ve map gerçekten çok iyiydi diğer mapını sabırsızlıkla bekliyorum :)
Teşekkürler :) 2. map yakında gelcek

Exeroth

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Beğendim :D Emeğine deymiş doğrusu ama daha güzel bir boss olabilirdi. MCEdit'ten MOB editleyip kaliteli bir Monis tasarlasaydın daha iyi olurmuş :D 10 / 8 verdim.

BoldMan ™

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş bunun multiplayer için olanı varmı insanlar class felan seçse ona göre başlangıç itemi felan alsa?

@ReXeY@

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Mapı beraber yapıyoz umarım mc edit kullanabilirim öğrenmeye bakıcam :)

-Enderman-

Marangoz
En iyi cevaplar
0
sethbling'in kanalına bak bence bi de mediafire'a upload edersen sevinirim bu site habire sorun yaratıyor

BoldMan ™

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeşim keşke şu eğlence yerini yapmasaydın. Şaltere bastım ve basmamla pc kasmaya başladı. üstelik 8gb ram ile. Eğlence yerini kaldırmanı öneririm. Yada oraya bir uyari tabelasi koyabilirsin. Dikkat kasabilir diye.

DouglasC

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Mapda Yardı mEdebilirim Özele Gelin Epeyi Bi Bilgim Var.