Edward Elric mod paketi 4 (Gerçekçilik mod paketi/Server Mod Paketi)

Edward Elric

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet arkadaşlar söz verdiğim gibi 4. mod paketimi çıkardım ve bu mod diğer mod paketlerinden daha değişik olucak :) Bu serverde oynayabileceğiniz inanılmaz grafikler verebilcek bir mod paketi.
Emin olun glsl shaders mod yükleyecektim ama bazı arkadaşlarımızda çok kasar diye yüklemedim zaten 1 tane modla çakışıyordu. Evet Şimdi modlara dönelim tam olarak 11 mod var ama oyunu çok değiştireceğinden emin olun.
Modlar :
1.Better grass and leaves : Bu mod heryeri çim yapar ama küçük çimler ve onları koparamazsınız ve ağaçların yaprakları daha güzel yapar ve en sevdiğim özellik ise ağaçlardan yaprak düşer tane tane çok güzel xd

2. Better signs : Bu mod daha büyük yazılı tabelalar ve daha gelişmiş seçeneklerle oyunuza renk katacaktır.

3. Chat Buubles : Bu mod birisi konuşunca üstünde baloncuk çıkar ve ne söylediği yazar. Bu sohbete pek bakmayan kişiler için yararlı bir mod.

4. Damage Indicators : Bu mod ile insanların veya hayvanların canavarların canını görebilirsiniz.

5. Dynamic Lights : Bu elinize torch aldığınızda veya düşürdüğünüzde ışık saçar bunlar kızıltaş , ateş gibi şeyler içinde geçerlidir. Ve son olarak alevli ok attığınızda ışık saçar.

6. Enhanced Visuals : Bu mod ekrana çok güzel efektler verir birini öldürdüğünüzde veya hasar aldığınızda ekranda kan olur . Suya girdiğinizde gözünüz su ile dolar. Çölde çok durduğunuzda ekran alev alır. Buzlu yerlerde durduğunuzda ekran buz olur. (Lütfen çöl veya karlı yerlerde durmayınız öneririm.)

7. no VoidFog No Dimming : Emin olun bunun ne olduğunu bende bilmiyorum xd ama yararlı bir moda benziyor (birisi söylerse memmun kalırım :) )

8. Improved First Person : Bu benim en çok sevdiğim modlardan biri ! Bu mod ile orjinal minecrafttaki gibi eliniz havada kalmaz veya vücudunuz gözükmez. Artık vüdunuzu görebilirsiniz ve eliniz havada kalmıycak ! (Oynaması biraz zor olabilir ama buna değer.)

9. Matmos : Bu mod oyununuza kuş cıvıltıları ve daha gerçekçi eşya sesleri ekler.

10. Presence Footsteps : Bu mod daha iyi adım sesleri getirir ve gerçekten yürüyor gibi hissediyosunuz (aslında benim için öyle xd)

11. Zan Minimap : Sağ üst köşeye bir harita ekler ve reis minimaptan kat kat daha iyidir ve türkçedir.
Güncellemeler :
1.0

Eklenen Modlar :

Better grass and leaves
Chat Buubles
Damage Indicators
Dynamic Lights
Enhanced Visuals
Improved First Person
Matmos
Presence Footsteps

Silinen Modlar :

(Yok)

1.1

Eklenen Modlar :

Better Signs
no VoidFog No Dimming
Zan minimap

Silinen Modlar

(Yok)
Bilgi :
Öncelikle bazı crackli minecraftlarda bu mod paketi açılmaz ihtimal vermiyorum.
Şimdi ilk olarak edit profile e girip use version şıkkını lütfen Forge yapınız yoksa hiçbişey olmaz. Ve bu mod packin en güzel özelliklerden biri ise bu mod pack i yüklediğinizde server lardada çalışıyor . Ve bu mod packin %95 i türkçedir. Lütfen çalıntı yapmayınız eğer herhangi bir forumda görürsem forum exe gibi zaten çarım var hemencik ss çekip banlarım !!!
Kurulum / İndirme :
1. Evet ilk olarak başlata %appdata% yazıyoruz.
2. Sonra Roaminge tıklayıp .minecraftın içindekilerin hepsini siliyoruz.
3. Şimdi Edward Elric mod paketi 4 ü açıp içindekileri .minecrafta atıyoruz.
4. İyi oyunlar.
5. 1.0 1.1
En son sürümü indiriniz ...
Ek olarak :
Biraz daha gerçekçi olsun diye bazı texture packlerden gerçekçi su ve gerçekçi lav texture packi yükledim.

Emrecanmert

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet premiumlarla cracklerin launcherleri ayrı benim arkadaşım benim .minecraftımı kullanamıyor Ben premiumum o crack , Crack indirip crack arkadaşlar içinde yaparsan güzel olur .

Edward Elric

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Üzgünüm ama cracklilerde beceremedim :/ 4-5 saat uğraştım yine olmadı.

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Şimdi iniyor , 2 saat sonra inmiş olacak :D (ben ciddiyim)

Edward Elric

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Evet premiumlarla cracklerin launcherleri ayrı benim arkadaşım benim .minecraftımı kullanamıyor Ben premiumum o crack , Crack indirip crack arkadaşlar içinde yaparsan güzel olur .

Aslında mineshafter kullanabilirler mod yüklemiştim mineshafter a çalıştı .

caglaris

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
smart moving , optifine , biomes o plently de olsaydı iyi olurdu :D

mehmemet

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
evet aynılarını crack içinde yap lütfen çok hoşuma gitti lütfennn