Dünyanın En Hızlı İnterneti Amerika’da Olacak..

bgencacat

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
10 GBPS diyorsunuz ama bunu anında işleyecek SSD var mı, unutun saniyeler içinde indirmeyi depolama birimleri biraz daha gelişene kadar.

OrllandO

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Sadece oyun oynayan bir insan için 20 mbps üstü gereksiz gibi düşünüyorum ben :)

LordOfRavens

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
TTNET'in fiber kablo döşeyip apartmanlarda telefon kablosu bırakması bana her zaman ilginç gelmiştir.
Bizde 8mbit alınır, 4mbit umulur, 2mbit elde edilir.

S

Sergunkorowakurwa

Ziyaretçi
TTNET'in fiber kablo döşeyip apartmanlarda telefon kablosu bırakması bana her zaman ilginç gelmiştir.
Bizde 8mbit alınır, 4mbit umulur, 2mbit elde edilir.
Ben 25 mbit so kullaniyorum, 20 mbit umuyordum, hiz 35 mbit.

ASUS_Z002 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

AtakanRS

osu!
En iyi cevaplar
0
Benim Sloganımdır; Uydunet Alın, Rahatınıza Bakın

bkz. Türksat Uydunet

AdaletWasHere

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Saniyede 10Gbps'den bahsediyosunuz Dünya'nın en hızlı interneti amerikada olacak diyorsunuz. Belki saçma bir kıyaslamadır ama günümüzde kaliteli Datacenter'larımızdan olan Radore'de toplam "1,6 Tbit/s kapasiteli yedekli Brocade NetIron XMR 16000’ler" kullanmaktadır. Evet belki toplam kapasite tek bir yerden değil birkaç sağlayıcıdan alınıyor ama sonuçta 1.6Tbit/s internet hızı kullanılıyor. Şunuda unutmamak lazımki nasıl orda dipnot olarak 1Gbps = 1000Mbps dediyseniz bende dipnot olarak : 1.6Tbit = 1600Gbps = 1.600.000Mbps düşmek isterim.Şöyle bir bakarsak Amerika kaç milyon kişi barındırıyor Datacenter kaç sunucu barındırıyor bu oranla biraz saçma ama istense elde edilebilecek bir hız. Tabi bu konuda en promuz @Alps 'dir. Bu tür konuları hepimizden daha iyi bilir ben kendi bilgim çapımda bir eleştiri yaptım. Yanlış ise kusuruma bakmayın lütfen.

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Saniyede 10Gbps'den bahsediyosunuz Dünya'nın en hızlı interneti amerikada olacak diyorsunuz. Belki saçma bir kıyaslamadır ama günümüzde kaliteli Datacenter'larımızdan olan Radore'de toplam "1,6 Tbit/s kapasiteli yedekli Brocade NetIron XMR 16000’ler" kullanmaktadır. Evet belki toplam kapasite tek bir yerden değil birkaç sağlayıcıdan alınıyor ama sonuçta 1.6Tbit/s internet hızı kullanılıyor. Şunuda unutmamak lazımki nasıl orda dipnot olarak 1Gbps = 1000Mbps dediyseniz bende dipnot olarak : 1.6Tbit = 1600Gbps = 1.600.000Mbps düşmek isterim.Şöyle bir bakarsak Amerika kaç milyon kişi barındırıyor Datacenter kaç sunucu barındırıyor bu oranla biraz saçma ama istense elde edilebilecek bir hız. Tabi bu konuda en promuz @Alps 'dir. Bu tür konuları hepimizden daha iyi bilir ben kendi bilgim çapımda bir eleştiri yaptım. Yanlış ise kusuruma bakmayın lütfen.
Radore'yi bıraktım Engin beyin bile sadece 10 Gbit direk kendi hattı var.
Alp senin de bilgin var kendini vurma yerden yere şimdi. :D
Tellcom'un TT'nin verdiği o hatlar hat değil ofiste 100 mbps Tellcom kullanırdık 20-25 upload çıkardı çileden çıkarırdı bizi. :/
şu an zorunluluktan TTNET kullanıyoruz o da öyle aynı şekilde.
Türkiye de geniş bant kavramı ölü maalesef...
Ayrıca DELL ve Brocade ile çalışıyorlar da ne oluyor ? :D
Hala Mikrotik'ler var ! :D
O Mikrotik'ler şişiyor ona sinir oluyorum. :S

BraveHero

Dobloyu n'aptın
En iyi cevaplar
1
Ruh hali
D-Smart' ın internetini bi tek ben mi kullanıyorum :(

Max İndirme Hızı : 800kb/s
Max Upload Hızı : 100kb/s

speedtest'de 6mbps çıkıyor ?!?!