Dünyadan aşağı düştüm ama bakın nereye geldim?

Slipknott

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadasım Theaser99 haklı olablir . 2-3 seneden beri oynuyorum hıc karsılasmadım ama sunu biliyorum ki katman kayasının altına birsey koyamazsınız saten katman kayasını kırınca oluyor baloncukların cıkmaması lazımdı o yuzden ters dogmus bir sekilde

MythSlaughter

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
arkadasım Theaser99 haklı olablir . 2-3 seneden beri oynuyorum hıc karsılasmadım ama sunu biliyorum ki katman kayasının altına birsey koyamazsınız saten katman kayasını kırınca oluyor baloncukların cıkmaması lazımdı o yuzden ters dogmus bir sekilde
arkadaşım yeni harita kurarkern sadece katman kjayasıyla yaparsan baloncuklar çıkar

Skrillox

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Katman bugu bende 21 kere felan oldu birisinde kapalı yeşil olmuştu creeperlar doluydu.Tek söylediğim kelime hsktr :D

Cobra_HD

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ruh hali
Map'ı yapan koymuş olabilir ama belkide 100.000.000'de bir yaşanan olay oldu gamemode 1 yap ktman kayasında silime varmı diye gezin eğer görürsen bu çok az rastlanan bir olaydır

Đąяқηèśś

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Allahım yaaa.Katman kayası seviyesinde çıkar o baloncuklar.Katman kayasında değil. O yeşil yünler ise yapımcının yaptığı bir şey.