Dosyacı aranıyor %40 Ücrete ortak

KuzuCevirme

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
EDİT : Ücret Ten Kastım " KEAR "

merhaba arkadaslar yaz sezonu acıldı tekrardan bi server acmayı planlıyorum

ovh den 32 lik özel sunucu kiraliyacam diger bağzı kişisel konular için birde minecraft açmaya karar verdim ( modlu ) Sermaye olarak ben karsılamıyacam özel bi sirket/isyeri adına calısıyorum muhtemelen acıldıktan sonra uzun sure online kalıcak ( sunucuyu ben acıcam ücreti onlar vericek problem olamz yani ) ağır programlar kullanılmayacagından modlu minecraft kurucam

Aradıgım kriterler
İngilizce Bilmesi
Yaşının 16 ve 16 dan yüksek olması

modlu olacagi icin normal serverlerde kullanılmayan birkaç plugin de kullanılacak örn : 1 grup landmark kullanamazken digeri kullanabilecek tarzında

Veya herkes en fazla ( ilk basta ) 1 tane quarry yere koyabilecek ( bir serverde gordum /quarry 1-2 seklinde o quarry lerine gidebiliyor )

quarry lere özel quarry world olacak baska yere kurulamıyacak
bunlar genel seyler

Extra olarak normaldede yapılması gereken vote sistemi ile esya/ claimblock para vb seyler geliek
koruma olarak su altın kurek ile insanlarin kendi istedigi yere claim atabildigi pluginden kullanılacak

kişiye özel dünya satisi olacak onuda ayarlayabilmesi lazim dunya sattigimiz kisi sadece o dünya ona claimli olacak okadar baska bir farkı olmayacak

Neyse gelelim bu isten kazanca %40 net kear olacak server parası olmayacagi icin miktar gelen para olacak

iletişim : Kaleler422 kendine güvenen eklesin skype den bu isi yapamayacak bilgisi olmayanlar zaman kaybında bulunmasın

Son düzenleme:

Utho

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dosyacı nedir. Developer (pluginer) mı ?

AssetGroup

[AF]AloneFellow, Farkı Yaşa.
En iyi cevaplar
0
Yaşım yüksekte, Dosyacı' ı tanımlar mısın ?

Korkak Adam

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Konuyu Okumadan Mesaj Atanlar Grubu Gene Burda .

KuzuCevirme

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
kavga etmeyin beyler dosyacı dedigim hersekilde yardım edecek ortak iste bende eskilerden az uz biliyorum ama 1 yıldır serverler ile ilgilenmiyorum ilgilenen arkadaslar skype gelirse daha iyi yardımcı olabilirim