Domuz Kurtarma Parkuru

Herobrine751

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar bugün sizlere Domuz KurtarmaParkurunu anlatacağım.Bu mapı ben yaptım ve bu mapın amacı domuzu vurarak haraket ettirme ve onu tuzaklardan geçirip özgürlüğe ulaştırmak.Kolay gibi görünebilir
ama domuzu kontrol ettirmekte biraz zor.Neyse indirip oynayın ve bu mapla ilgili yarışmada yapacağımı belirtiyim
:)

İndir:

Kolay:http://www.mediafire.com/?d7f0hut61k3kj86

Normal:Yapım Aşamasında :)

1efe1

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Mapı fln bilmiyorum ama.Şöyle bişeyde olabilirdi:
Kontrol odası gibi biyerdesiniz.Önünüzde tuşlar var dielim(dügme)bu dügmeye basınca pistonlar harekete fln gecio(yada lever)
Örn.Pistonlar domuza yon gosterebilir.(domuz yerine fare olsa? labirent kur :D
tuzakmı istion basınc tablası koy v.b. yaratıcılıga kalmıs.)[labirentin sonuna pasta koy :D]
NESE :D

yani sunu demek istedim.Vurmak yerine pistonlu bi sistem olabilirmi die?
(hem domuzda olmes)

Herobrine751

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Mapı fln bilmiyorum ama.Şöyle bişeyde olabilirdi:
Kontrol odası gibi biyerdesiniz.Önünüzde tuşlar var dielim(dügme)bu dügmeye basınca pistonlar harekete fln gecio(yada lever)
Örn.Pistonlar domuza yon gosterebilir.(domuz yerine fare olsa? labirent kur :D
tuzakmı istion basınc tablası koy v.b. yaratıcılıga kalmıs.)[labirentin sonuna pasta koy :D]
NESE :D

yani sunu demek istedim.Vurmak yerine pistonlu bi sistem olabilirmi die?
(hem domuzda olmes)
Zor, Çok Zor ve Kabus zorluk derecelerinde böyle bişe yapmayı düşünüyorum eğer yapmasaydım domuz çabuk ölür ve geçilmesi imkansız olurdu :) ama yarışma yapacağım ve onlara imzalarına koymaları için başarı tebelaları vereceğim :)

MineNomar

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
baktım mapa ama çok kötü nasıl yani felan derseniz kısa ve sıkıcı Acemi biri yapmış gibi

burak1533

Marangoz
En iyi cevaplar
0
napim ben domuzu gebersin pis canavar onun yerşne yavru kedi koysaydın :D :D

Axe_Lord 333

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
domuza vurmak yerine eline buğday alarak yapabilirdin bazı yerler olurdu oralardan atlayarak felan geçerdin sonra ordaki şalteri çeker yerden yol felan çikarirdin sonra da buğdayı tekrar eline alıp onu yürütürdün felan olamazmı (ben yapcam bu fikir güzelmiş :D )