Dört İşlem Hesap Makinesi!

mirac5561

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
<-------- bu kişi şu an kolay şeyler yaptıgı için redstoneyle ölmüştür !

|---------|
| El-Fatia|
|______|

hasanterliksiz

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Neredeyse bütün projelerini inceledim,izledim.Ama en kötüsünün bile nasıl yapılacağı hakkında en ufak bir bilgim yok :) Çünkü sadece hayranlıkla izliyorum her açtığımda.Bir şey öğrenmek için açamıyorum.Lütfen öğretici videolar da çeker misin? :)

zencimusa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Neredeyse bütün projelerini inceledim,izledim.Ama en kötüsünün bile nasıl yapılacağı hakkında en ufak bir bilgim yok :) Çünkü sadece hayranlıkla izliyorum her açtığımda.Bir şey öğrenmek için açamıyorum.Lütfen öğretici videolar da çeker misin? :)
Yazın yapacam o işi. Videoların hepsini izleyen ve uygulayan birisinin en sonunda dört işlem hesap makinesi yapabilmesini umuyorum. Bu arada en kötüsü de tripwire door lock di mi :D Can sıkıntısına yapmıştım onu yüklemek daha uzun sürdü.

hasanterliksiz

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Yazın yapacam o işi. Videoların hepsini izleyen ve uygulayan birisinin en sonunda dört işlem hesap makinesi yapabilmesini umuyorum. Bu arada en kötüsü de tripwire door lock di mi :D Can sıkıntısına yapmıştım onu yüklemek daha uzun sürdü.

Ben de yapabilmeyi umuyorum.Ama bakalım belki olur belki olmaz. :) Çünkü o kadar karmaşık yapmışsın ki o kablo ne yapar şu kablo ne yapar gibi şeyleri geçtim artık bu kablonun 36. ucu ne yapar? 36. ucun 82. bölmesi neyi aktifleştirir gibi sorularına cevap verecek nitelikte projeler gördüğüm için pek kavrayabildiğim söylenemez... :)

zencimusa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Bu hesap makinelerim için bir son değil bir başlangıç. Daha iyisini yapınca onu veririm artık.

Lifepoint

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
oha :D ben daha parmak hesabındayım adam minecrafta hesap makinası yapmis :D