Diversity 2 Türkçe çeviri

Çeviri Nasıldı ?

• Güzeldi boğle devam edin

• Birkaç yerde Eksikler var

• Sen buna Türkçemi diyon ?

Sonuçlar yalnızca oylamadan sonra görülebilir.

karasavasc

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Merhaba arkadaşlar
Bugün sizlere Diversity 2 mapı'nın Türkçe versiyonunu şunuyorum Bu mapı Türkçeye çevirirken 1 Komut Bloğu devre dışı bırakılmıştır zaten o kadar çok hikayeye önemi yoktur Her yeni bir güncelleme oldu an konuya paylasılaçaktır takipte kalmayı unutmayın :D
İyi oyunlar
------------Caboose

Diversity 2
Parkur:

Hub:

Spawn

Macera:

Patron Savası

Düşme

Labirent:

Bulmaca

Arena

Kaçıs

Soru:

Hayatta Kalma

Bonus ressim:
Ve ben bütün Komut bloklarına tek tek bakmam lazım

Bonus Ressim 2

Türkçe çeviri :

Türkçe Yama İlerlemesi:
  • Tabelalar %43
  • Komut Bloğu %21
  • Kitaplar %48
Mapın bir linki:
Mapın Linki [orjinal ] :http://mods.curse.com/worlds/minecraft/224139-diversity-2/2253440
Mapın Türkçe çeviri linki : http://s2.dosya.tc/server2/mw95ts/Diversity__TR_.rar.html [Betada]

VirüsTotal:
Mapın [orjinal] Virüstotalı : https://www.virustotal.com/tr/file/...7cec49e5e3eef19182a1c01e3b1cf9afc35/analysis/

Mapın Türkçe Çeviri Virüstotalı: https://www.virustotal.com/tr/file/...96746b3e24006a67b9031226/analysis/1469543340/

Türkçe çeviri:
Caboose:

Warlic:

Son düzenleme:

Tratsel

Işık Taşı Madencisi
En iyi cevaplar
0
Başarılarının devamını dilerim.
Tamamen bir çeviri yaptığında tekrar bakacağım ve tekrar indirip oynarım.
Beklemedeyim.

AlfaTayfa

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Güzel çeviri teşekkürler tamamlandığında indirip oynıyacağım . Sky survival island of junarayıda türkçeye çevirsenize :p

Northems

Zümrüt Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence bitirip paylaşsaydınız ayrıca emeğinize sağlık.

karasavasc

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bence bitirip paylaşsaydınız ayrıca emeğinize sağlık.
Bitirip paylaştığımda şöyle bir sorulara tabir tutuluyorum : Abi maplar nerede kaldı ? , Abi Türkçe map olarak ne çeviriyon ? HADİ lan kaç gündür bekliyoruz Türkçe mapları

Güzel çeviri teşekkürler tamamlandığında indirip oynıyacağım . Sky survival island of junarayıda türkçeye çevirsenize :p
Bu çeviri baya uzun sürebilir su an Komut bloklara bakmadım sadece tabela ve kitapları çeviriyorum ve daha bittiremedim

Su an mapı çevirmeye ara verdim https://forum.gamer.com.tr/konu/bitti-herobrine-mansion-tuerkce-ceviri.338638/#post-1931923 linkteki Çevirdim map'ın birkaç yerini daha çevireceğim

ozzank

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çok denemiştim bu haritayı çevirmeyi ancak bir komut bloklarıyla tek tek uğraşmaktan bıkmıştım tebrikler :)

karasavasc

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Diversity 2'nin Türkçe çevirisi beklediğimdende daha uzun olucak elimde yeterli kisi sayısı yok ve komut bloklarına tek tek bakmak zaman alıyor

Map test için kapalı betaya geçmistir kapalı betaya katılmak isteyen yukarıdaki soruları çevaplaşın

_KingParty_

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
  • Yaşım 12.
  • Cinsiyetim erkek.
  • İngilizce seviyenize puan verseydim 10 üzerinden 9 puan verirdim .
  • Sosyal Durumum arkadaş canlısı.
  • Türkçe'nize bir puan verseydim 10 üzerinden 8.
  • Skype var: dark.gamer968

detlayt

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Bence çok geç olmuş. Bu map çıkalı nerdeyse 2 yıl oldu.

detlayt

YASAKLANDI
En iyi cevaplar
0
Peki söyle düşün aynı mapı Türkçe versiyonuyla oynamak ne atlatmak istediğini ve ana hikayeyi kendi dilinle anlamak ve onun heyecanı iyi olmaz'mıydı ?
Peki sen 2 yıldır sürekli gördüğün ve çok kez yaptığın aktiviteyi sırf kendi ana dilinde diye yapar mısın ?

MrBerkantTR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne Ara Yaptın Bunu Valla Helal olsun :D isterseniz size komut bloklarını incelemede yardım ederim.

karasavasc

Altın Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne Ara Yaptın Bunu Valla Helal olsun :D isterseniz size komut bloklarını incelemede yardım ederim.
Skypeden eklersen seviniriz

Map'ta baya bir ilerleme katledildi ama hiç test edilmedi Türkçe çeviri bittikten sonra açık betayı koyacam birkaç hata varsa onları bulup en yakın zamanda mapı %100 de %100 yapacam şu ana kadar su maplar Türkçeye çevrildi:
Parkur . HAYATTA KALMA. patron savası . labirent. düşme. kaçıs

Map tam çevrilmemiştir map'ta çıkan bazı sorunlar ve aksaklıklar yüzünden biraz daha uzun sürebilir ama sabrı tükenen insanlar için mapın Acık beta kısmını paylaşıyom mapın %60 ı Türkçeye çevrilmistir

MrBerkantTR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bonus Resim 1 ve Bonus resim 2 yi zor diye paylaşıyosunda adamlar onların komutunu tek tek ayarlıyo tek tek lokasyonlarına bakıyo. :D