deney faresi (1.bölüm)

mapın(haritanın) 2.bölümü gelsinmi?

• eh biraz güzeldi ama 2.bölümü sabırsızlıkla bekliyorum

Kullanılan: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    3

minecrafthastası1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
merhabalar güzel bir harita yaptım adı ise konu baslıgında belli simdi map biraz kısa ama eglenceli neden kısa cunku bölüm bölüm olucak hersey command block (komut bloğu) yardımı hile command block baya kullandım kaydetmede esya dusmemesinde ölünce esya gitmemesinde zamanın durmasında faalan farkedirseniz bakın güneş hiç kıpırdamıor vesayre vesayre :sırıtmak:
konusu:
bilim adamları her sene bir insan secip onları geliştirir ve onları olaganustu esneklige ve güclülüge yer verirmis ve 125.yılında ben secildim evet ben ve bilmedigim yerledeyim bilmiorum yemekk yok su yok sadece labirentler ısınlanmalar lavlarrr tepeler yüksekler koorkkuular!!! inanılmaz parkurlaaarrr vvee acımasız günler sıra bana geldi ama artık gecicem 5 zorlu iş olsada yinede geçicem...
konu bu
link:
http://s3.dosya.tc/server8/Qviosa/deneyfaresi.rar.html
2.bölümünde tabi anket evet yüksek cıkarsa 2gün içinde 2.bölümde
command blockla para yapıp miktar para olcak ve onlarla market yapıp esya alıcaksınız calısarak para yükseltceni ve görevlere parkurlara baslıcanız sonra levellınızla acılan kapı canavarlar eklicem canavaröldürdükce level artcak kapıyı acıcaksınız öyle hersey command block umarım begenirsiniz......

arkadaslar bu baslangıc yani en tepedeki kule: -67 206 497
buda atladıktan sonra yeri bulamıyanlar için yani en basın diger bölümü 2.bölüm: -84 64 445
koordinatları yazmayı bilmeyenler için veya unutanlar
T ye basın sonra /tp yazın koordinatlardan birini yazın böyle /tp -67 206 497 bunun gibi
düşüncelerinizi yoruma ve anketi cevaplayın.

minecrafthastası1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
nasıl boş ya :/ yüklerken hata oldu galiba cok özür diliyorum yüklerken veya ben yalnıs mapı aldım özür diliyom hepinizden boş konudan birazdan yüklerim mapı kontrol edeyim

kemal yagi

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
nasıl boş ya :/ yüklerken hata oldu galiba cok özür diliyorum yüklerken veya ben yalnıs mapı aldım özür diliyom hepinizden boş konudan birazdan yüklerim mapı kontrol edeyim
yok daha sonra buldum ama biraz uzakta oraya bir cb (command block) koyarsan iyi olur :)

minecrafthastası1

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ayrıca resim koydum ama resimlerde sorun oldu ondan bida cekemiyorum f2 ye basıom cekemiom sonra yenilicem minecraftı silip tekrar y üklücem[DOUBLEPOST=1374490474,1374490323][/DOUBLEPOST]
evet arkadaş haklı tam spawna yapsaydın iyi olurdu güzel maptı bir command block koy mapin başının seedini yapıştır
ayrıca atladıktan sonra suyun üstünde cıkın ve etrafınıza bakın mor agac görürseniz o adaya gidin öyle baslıo zaten atlamadan önce tabelada yazıo