CubeTurk Prison-RP [Hapis Hayatı] | Türkiye'de İlk | Builder & Web Sitesine Yardımcı Aranıyor |

CubeTurk-RPG Sunucusu Açılmalı mı?

• Evet

Kullanılan: 168 87.0%
  • Hayır

Kullanılan: 25 13.0%

• Kullanılan toplam oy
    193

ruhemicix

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
kayıt formumun talep edilmesini ısrar ediyorum sorularım ve hikayem gayet güzel ve anlamlıydı ve şu kücücük aşşalamanızıda unutmak niyetindeyim serverin ilk konusu acıldıgı guunden beridir 7 24 güncel takip ediyorum serverde oynamaya hakkım oldunuda düşünüyorum

Ömer(BrayJademence)

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
kayıt formumun talep edilmesini ısrar ediyorum sorularım ve hikayem gayet güzel ve anlamlıydı ve şu kücücük aşşalamanızıda unutmak niyetindeyim serverin ilk konusu acıldıgı guunden beridir 7 24 güncel takip ediyorum serverde oynamaya hakkım oldunuda düşünüyorum
yeterli bilgin yoksa istersen 1-2 yıl boyunca konuyu takip et yinede kabul edilmessin

4EverLegendTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Hocam,verdiğin cevaplar doğru ve zaten onaylanmışsın.İsyan etmeden önce denemeni tavsiye ederim.

krok45

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Lukas ve ben ortak bir dükkan açtık ama wgsi yok tek kapıyı açıp kapayabiliyoz bizim için wgler misin (nickim Fiar222 adım Alex)

4EverLegendTR

Kömür Madencisi
En iyi cevaplar
0
Duyuru
Sunucuyu Sağlam Bir bakıma alıyorum,harita,klaslar,altklaslar,ırklar her şey eklenip yeniden açılıcaz.Tam tarih vermiyorum,hergün % olarak güncel bilgi vereceğim.

Bakıma Almamın Sebepleri & Bilgilendirme;
  • Haritada Chunk problemi var,30-45dk. arasında sürekli çöküyor.
  • Yeterli player sayısı yok,bu rol için çok önemli.O yüzden birçok yenilik ekleyeceğim.
  • Harita tamamen sıfırlanıcak.

valkorbit

Marangoz
En iyi cevaplar
0
1.6.4 yapmalısınız player sayısı yok demişsiniz ama 1.7.2 de emin olun daha azalacak herkeste yok o sürüm..