CS:GO tavsiyem değil oyun anca 10 tl ye değer.

Camon32

Elmas Madencisi
En iyi cevaplar
0
Bu gün bu valvenin oyununu oynarken boş yere ban yedim. Nasıl mı ? dinleyin.
Infernoya girerken hep çıkıp girmem lazım. sonra çıktım girdim csgoya sonrada girdim bağlandım. Sonra maç bitmiş bir anda. Bağlandıktan sonra maç bitti diye ban yedim. Ceza sisteminden dolayı 10 tl bile etmiyor nerdeyse.

Moderatör tarafından düzenlendi:

NemesisX

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Rekabetçi modun da iken oyundan çıkar isen belirli bir süre oyuna bağlanamaz sın o ban değil.

DenizCan_

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
7 gun engelledıler ben sesımı cıkarıyormuyum <_<

Areilyn

-(˘▾˘-)
Ressam
En iyi cevaplar
0
Oyun hakkında hiçbir fikrim yok ama bir sorun yaşadın diye oyunu kötülemeni yanlış buluyorum. Oynayan oynuyor -_-

Epistomoloji

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
bak mesela oksi bastı 666 doları 7335 dolar kazandı betten yani olur böyle şeyler :(

Goktug14

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Kardeş giremedim diye kötülemeye gerek yok bence çok güzel bir oyun hak ediyor parasını.

Acarz

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
cs:go tavsiyen değilse bana ver :(

ShouldToBe

Bedrock Kaşifi
En iyi cevaplar
0
Oyunlarda bilerek girdikten sonra çıkıp trollemeyi önlemek için yapılmış bir sistem şimdi düşün.
Sen bir oyuna giriyorsun sonra 3 kişi premade olarak girmişler maç başladıktan sonra üçüde çıkıyor ve sadece 2 kişi olarak oynuyorsunuz ve herifler hiç ceza almıyor o zaman oyunun anlamı kalırmıydı? Bu ceza sistemide o yüzden ceza yiyince hemen oyun 10 tlye değer diyeceksen indirimleri bekleyip 12 liraya alsaydın sadece 2 tl zarara girerdin

FZYY

Zombi Katili
En iyi cevaplar
0
Suç senin , çünkü;
Oyuna çıkıp girmek demek takım arkadaşlarını 2-3dk kadar bir süreyle 1 kişi eksik bırakmak demek , ki 1 kişi çok değerlidir ve sen takım arkadaşlarını yanlız bıraktın , bu sebepten dolayı BAN yemedin sadece uzaklaştırıldın , lütfen bu tür konular açmadan önce sorun bende mi diye düşünün..