Crimes Of Craft / 1.7-1.8.X / 4 Yıl Önce Kapanan Faction Yeniden Aktif / Yerini Al!

WEEDYREEL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Konu düzeni görsellerle desteklenmeli. Sunucu sistemlerinden bahsedilmeli.
Yaklaşık 4 yıl kadar önce kapanan efsane faction/survivalgames serverimizi faction olarak yeniden sizlere sunuyoruz.
Yöneticiler: WEEDYREEEL(FURKAN OLGAÇ) - WEEDYREEL(KAAN GÖKŞEN)
SERVER IP: 185.171.89.59
SERVER IP: 185.171.89.59

Server daha bugün açıldı. Başlayıp bırakamayacağınızdan eminim.

Serverimizde rankup vs. gibi bizlerin gereksiz gördüğü bazı pluginler eklenmemiştir.Daha çok eski tip sade, abartsız olan faction serverleri özleyen oyuncularımız için de iyi bir fırsat olduğunu düşünüyorum. Daha çok uzatmadan bazı özelliklerimizden bahsedeyim.

-"/warp hammadde" ile Odun, Kömür İSTEDİĞİNİZ KADAR ALABİLİRSİNİZ VE İSTEDİĞİNİZ KADAR BEDAVA DEMİR KAZMA ALABİLİRSİNİZ.
-Serverimizin daha önce bizlerin görmediği bir kuralı da, argo kısaltmaları günümüzde çoğu kişinin dilinde bulunduğu için abartmamak kaidesiyle serbesttir.Yanlış anlamayın, argo serbesttir demiyoruz, argo kısaltmaları.
-Serverde edit item ve item yardımı asla olmayacaktır, emeklerinizin karşılığını tamamı ile alacaksınız

-Amacımız VIP satıp para kazanmak değil, aile ortamı oluşturup eğlence ortamı kurmaktır.

Rehber alımı ara ara yapılıyor bilgisinden ve tecrübesinden emin olduğumuz kişileri rehber olarak alıyoruz.
Adminler 7/24 online ve ilgilidir.
Oyun içi sorularınızı serverdaki Rehberlere yöneltebilirsiniz.
İnternette aramanıza gerek kalmasın. Gerekiyosa o sizin yerinize araştırıp bulsun.
Eleştriye sonuna kadar açığız isteklerinizi belirtebilirsiniz.

Meslekler hakkında bilgiler ;
/jobs browse Yazarak meslekleri görebilirsiniz.

/jobs Join [Meslek İsmi] Yazarak o mesleğe katılabilirsiniz.

/jobs leave [Meslek İsmi] Yazarak o meslekten ayrılabilirsiniz.

/jobs stats Yazarak mesleklerinizin seviyesini görebilirsiniz.

Sunucumuz hakkında bazı bilgiler ;
-Kapasite : 200

-Ram : 8 GB
-Sunucu sağlayıcısı: BatıHosting
-Serverimizde hile kullanımı KESİNLİKLE yasaktır. İlk uyarı 3 günlük ban, 2. de ise süresiz olacaktır hile kullanacak olanların aramızda yeri yok.

RESİMLER-
2018-08-02_14.35.00.png
2018-08-02_14.35.39.png
2018-08-02_14.37.03.png

2018-08-02_14.37.39.png

Ekli dosyalar

• 2018-08-02_14.37.03.png
    2018-08-02_14.37.03.png
    548.1 KB · Görüntüleme: 285
Son düzenleme:

WEEDYREEL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
HACK SERBEST OLSUN OYLAMA YAP İSTERSEN.

Aynı konuda serverde de ısrarcılık yaptın banladım, keşke burda da öyle bi yetkim olsa da banlasam. Hile zaten serbest, ama yakalanmadığın sürece:) amma velakin yakalarsam 500 tl para verip vip satın almış ol affetmem.

WEEDYREEL

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Server IP'miz: crimes.batihost.com

Son düzenleme:

WinterRanger1109

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Merhaba adminler serveriniz perşembe açıldı ben ise cumadan beri serverde bir arkadaşımla oynuyorum fakat hiç servere girmiyorsunuz mükemmel ev şeyler yaptık ama lütfen daha fazla reklam yapın ayrıca yokluğunuzda gelen her adama ben yardımcı oldum hani rehber arıyordunuz ya :D , herneyse lütfen skypeden cevap verin