CraftTR Hub Server, artık 1.6.2. - Ayrıntıı bilgi konu içinde.

İrfan Toğluk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Serverımız Hub Server'a çevrilmiştir.
İlk mesaj düzenlenmiştir.

TürkçeOyun

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Hata Kicked whilst connecting to lobby :Your Personal White Kick Mesage here nasıl düzelticem

EmreDemirkaya

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Kicked whilst connecting to lobby :Your Personal White Kick Mesage here diye bi hata veriyo ne yapacağım !!!!!!!!!!!![DOUBLEPOST=1371652522,1371652460][/DOUBLEPOST]Kicked whilst connecting to lobby :Your Personal White Kick Mesage here diye bi hata veriyo ne yapacağım !!!!!!!!!!!!

İrfan Toğluk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Güncel[DOUBLEPOST=1371654666,1371654599][/DOUBLEPOST]Emre, bu mesajı veriyorsa servera bot saldırısı olmuştur, otomatik whitelist açılmıştır. 1-2 dk bekledikten sonra girebilirsin bu uyarıyı gördüğünde.

EmreDemirkaya

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
irfan tmm saol girdim ama bi sorum daha olucak bu skyblock ne zman açılır ?

İrfan Toğluk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Güncel[DOUBLEPOST=1371658014,1371657026][/DOUBLEPOST]SkyBlock'un açılma tarihi hakkında bir fikrim yok. Öncelikle serverın ram durumunu ölçmeliyim.[DOUBLEPOST=1371658772][/DOUBLEPOST]Güncel

EmreDemirkaya

Yeni Doğmuş
En iyi cevaplar
0
Adam gibi minecraft skyblock server ariyorum eğer yabanciysa sikinti yok beraber oynariz lütfen yardimci olun. premiumsuz giris olursa süper olur

Tugcan44

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Adınız :Tuğcan TÜRKOĞLU
Yaşınız :13
Oyundaki Kullanıcı adınız: can1111
Oyun tecrübeleriniz ve
toplam oynadığınız süre :Minecraft ilk çıktığından beri onun hastasıyım çoğu şeyi biliyorum.Haftaiçi saat 08:00 dan akşam 00:00 a kadar,Hafta sonları 23 e kadar minecrafttayım.Baya server açtım 5-10 server açtm vps li hepsi 300 kişi ve funonline dı. 3 serverde op , 6 serverde gamemode1 , 2 serverde de MEGA_VIP DİM. we/wg herşeyi biliyorum ism deiştirme yetki alma yetki verme,banlama ,ıp banlama, yabela ile arsa , pazar ,ev ,villa her şey satmayi biliyorum.
Skype adresiniz :Tuqcan44
Günde kaç saat
online olduğunuz :Yukarıda yazdığım gibi Haftaiçi saat08:00 dan akşam 00:00 a kadar,Hafta sonları 23 e kadar minecrafttayım.
Survival Games, PlotMe, World Edit, iConomy, Jobs, Factions pluginleri hakkında bilgileriniz nelerdir? Survival hayatta kalma,Plotme arsa komutudur,worl edit kodlar ile bir şeyler inşa etme,iconomy para,jobs meslek, faction puliginleri ise /f create isim klan kurar, /f desc asd klan desc ini belirler ve bir çoğu :D

İrfan Toğluk

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Verdiğin bilgiler için teşekkürler Tugcan44, baya tecrübeli görünüyorsun ancak halihazırda herhangi bir rehber, denetmen, yönetici alımı mevcut değildir.

Tugcan44

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
TMM EĞER ALIM OLURSA BENI SEÇERSİN UMARIM HER ŞEYİM ORADA YAZILI ...

Destor

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
admin bise sorcam ben serverine girdim çokda güzele benziyor creative dünyasina girdim arsa aldik arkadasla ama world edit kullanamiyoz onu yaparmisin?