Crafted | Kale

iBRaHiMs

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Keşke atlayabilsem üstünüze, Yorumlara açık açığım ayrıca builder kimse yapmıyor kendin istersen oluyorsun ve yapıtlara build adı verilir, Burada argo v.s kullanmadığım için bir sıkıntı yok.
Yorumlara açık değilsin. inkar etme yorum yazdım ters bir şekilde cevap verdin.

iBRaHiMs

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Ters cevap verebilirim argo yok.
Ters Cevap Verirsen Yorumlara AÇık Değislin Anlamına Gelir. Eğer yorumlara AÇık iri Nasıl Davranır Diye Sorarsanda Ters Cevap Değilde Şöyle Cevap Verir: Fikirlerine Saygı Duyuyorum. Gibisinden Cümleler Derler Ama Sende Öyle Değil Ters Ters Cevaplar Veriyorsun. Ve Yorumlara Kapalı Olduğunu Kabul Edemiyorsun. <_<

Crafted

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
Ters Cevap Verirsen Yorumlara AÇık Değislin Anlamına Gelir. Eğer yorumlara AÇık iri Nasıl Davranır Diye Sorarsanda Ters Cevap Değilde Şöyle Cevap Verir: Fikirlerine Saygı Duyuyorum. Gibisinden Cümleler Derler Ama Sende Öyle Değil Ters Ters Cevaplar Veriyorsun. Ve Yorumlara Kapalı Olduğunu Kabul Edemiyorsun. <_<
Gayetde açığım yorumlara, Başta türkçe konuşmayı öğrenmeni tavsiye ederim. O an sinirli anıma gelmiş olabilir.

mehmoking

Demir Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tartışmayi devam ettirmiyeyimde senin yorumunda biraz ağır sanki laf sokar gibi

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi