CRAFT KUZEN FACTİONS SERVER YAZ GELDİ SİZDE GELİN ;)

kcihan

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
IPLER ;

craftkuzen.axitrbilisim.com:1146
46.20.1.66:1146

NEDEN CRAFT KUZENİ SEÇMEYELİZ?

Başarıya aç yönetim ordusuyla craft kuzen axitrbilisim üzerinden kurulmuş,deneyimli bir kadrosu olan,üyelerle sıcak iliskilerde bulunan bir serverdir

KAÇ WARP VAR?
Serverimizde şu an 20 warp vardır ve 1-2 warp daha eklenecektir warplar ; Arena,Arenaizle,Arsalar,Avcı,Craft,Ench,Hammadde,Hapishane,Hediye,Heykel,İksir,Lapis,Market,Miniarena,Miniarenaizle,Orman,Parkur,Villa,Vipbilgi,Örs

KURUCU KİM?
Kurucu Royel

VİP İNDİRİM VAR MI?
01.07.2014 Tarihine kadar normal vip satislarımız sinirsiz olmak üzere 10tl'dir.

DİĞER WARPLARI KOYMA GEREĞİ DUYMADIM HERKES DAVETLİDİR GELİN DİGER WARPLARIMIZIDA KESFEDİN İYİ OYUNLAR :)

Son düzenleme:

Cominus

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
Forum Moderatorleri Denetimi Yapan Kimse Bune Be Survival Bölümde Faction Çokmu Dikkatlisiniz Bu Yazımı herkes DİKKATE ALSIN !! Niye Survival Bölümde FACTION PAYLAŞIYORUZ !!!

alperalptürk123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
Ya yeter ama ha hep aynı map lan sıktı artık!!!
spawn çalıntı!!

LawlietRyuzaki

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Son derece başarısız ve gereksiz bir sw . Girip /register olmadan bile buna karar verilebilir .

Yuno Gasai ile öpüşürken yollandı ._.

Mavera

Yeni Üye
En iyi cevaplar
0
Konu yanlız yerde yayınlanmış kardeşim konuyu nereye yayınladığın hiç bakmazmısın. Konu kirliliği yapıyorsun. Spawn alıntı nereye girsem bu spawn var sıktı artık. Serverde hiç emek yok wg we kullanılmış ve görüntü açısından güzel bir şey göremedim bence sen konuyu taşı.

Calinap

Marangoz
En iyi cevaplar
0
Forum Moderatorleri Denetimi Yapan Kimse Bune Be Survival Bölümde Faction Çokmu Dikkatlisiniz Bu Yazımı herkes DİKKATE ALSIN !! Niye Survival Bölümde FACTION PAYLAŞIYORUZ !!!
Konu yanlız yerde yayınlanmış kardeşim konuyu nereye yayınladığın hiç bakmazmısın. Konu kirliliği yapıyorsun. Spawn alıntı nereye girsem bu spawn var sıktı artık. Serverde hiç emek yok wg we kullanılmış ve görüntü açısından güzel bir şey göremedim bence sen konuyu taşı.
Banada uyarı geldi.Bu şekilde yazmayınız.Rapor edin.Gereken işlem yapılır.