Cracked Feed The Beast Launcher V1.1.7 Beta

onatkaraman

Sudan Çıkmış
En iyi cevaplar
0
buldum galiba chrome dan olmuya yani bende öyle ama internetten oldu en azından önüme bi sayfa çıktı

Alps

Lapis Toplayıcısı
En iyi cevaplar
0
hata veriyor linki yenilersen süper olacak

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
lütfen böyle korsancılık yapmayalım adamlar uğraşıyor bunlarında bir bedeli olması lazım değilmi ?

Reotte

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
lütfen böyle korsancılık yapmayalım adamlar uğraşıyor bunlarında bir bedeli olması lazım değilmi ?
Feed the beast ücretsiz bir modpack tir. Sadece kullanabilmek için premium minecraft hesabı gerekir. Notch twitter da belirtmişti "durumunuz yoksa minecraftı korsan oynayabilirsiniz. fakat durumun olduğunda da hakkını verip almazsan senin bileceğin iş" şeklinde. Minecraftı korsan kullanan arkadaşlar için yaptım bende. Modpack tamamen ücretsiz yani... sorun??

edit: link yenilenmeyecek arkadaşlar launcher 1.2.0 sürümüne güncellendi. Modpack e özel texturepackler geldi. Onun üzerinde çalışıyorum. Tamamladığımda onu paylaşacağım. Herkese ilgisinden dolayı teşekkürler...

mordestan

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
başkan hangisini indirelim 1.2.0 ımı yoksa bunumu ?

baran2718

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çalışıyor Yalan Yanlış Yorumlar Atmayın Lütfen.mordestan kardeş bu 1.1.7 beta versiyonu diye biliyorum.Bu Arada Enokan kardeş istiyorsan beraber mod yapabiliriz ?

Saygılarımla....

Enokan

Obsidyen Madencisi
En iyi cevaplar
0
Çalışıyor Yalan Yanlış Yorumlar Atmayın Lütfen.mordestan kardeş bu 1.1.7 beta versiyonu diye biliyorum.Bu Arada Enokan kardeş istiyorsan beraber mod yapabiliriz ?

Saygılarımla....
ben şu an bir mod yapıyorum ama olabilir

korki123

Ağaç Yumruklayıcı
En iyi cevaplar
0
ben indirdim ama nasıl kurucam anlamadım anlatırsan sevinirim

RadioActiveTR

Kızıltaş Madencisi
En iyi cevaplar
0
kardes bende FTB yazisi ciktiktan sonra siyeh ekranda kaliyo yardim MOJANG yazisida cikmadan hemde