Cracked Feed The Beast Launcher V1.1.7 Beta

Reotte

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0

Merhaba arkadaşlar. Yeni çıkan FTB adlı mod-pack i çoğunuz duymuştur. Fakat bilindiği üzere sadece premium kullanıcılar bu mod-pack i kullanabilmekte. Buyrun sizlere benden premium olmayan kullanıcılara FTB oynama şansı.

16 saat uğraşım sonucu ortaya çıkardığım bir launcher dır. Lütfen emeğe saygı gösterelim. Bir teşekkürü çok görmeyelim. Konsolda birkaç hata görmeniz olası. Fakat oyuna bir etkisi yok. Tarafımdan yazılmış BETA sürümüdür. Oyun içi hataları lütfen belirtiniz ki düzelteyim. Tek yapmanız gereken profil oluştururken kullanıcı adını yazmanız ve şifreyi sallamanız.

Orjinal Sitesi:
http://feed-the-beast.com/

Downloads:
FTB 1.1.7 BETA

Not: Lütfen teşekkürler vb. şekilde yorum kullanmayınız. Teşekkür için beğeni butonunu kullanmanızı rica ederim. Sorularınız varsa alabilirim tabii ki ...

Not2: Çok yakında FTB Beta 1.4.2 ve FTB Magic World 1.4.5 paketlerinin melezini (yani iki paketin birleşimini) yayınlayacağım. Beklemede kalın...
1.4.6 Direwolf20 paketi eklendiği için bu fikrimden vazgeçtim.

Keyifli oyunlar...

Reotte

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar link bende gayet güzel çalışıyor. Açılan pencerede 5 sn bekledikten sonra sağ üstten reklamı geç butonuna tıklayacaksınız ve sizi mediafire a yönlendirecektir.

Reotte

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Ne gibi bir sorun/hata alıyorsun?

Reotte

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Tamamdır yarım saate yeniliyorum

Reotte

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar sorununuzun ne olduğunu çözemedim. Bir kaç kişiye sordum fakat onlarda link düzgün çalışıyor, ayrıca 6 kişi şu anda indirmiş durumda.

Reotte

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Dosya linkini yeniledim arkadaşlar. Hotfile a yükledim bu sefer şimdi deneyin birde. Bu kadar uğraştıktan sonra sizlere ulaştıramamam çok üzücü...

Reotte

Taş Madencisi
En iyi cevaplar
0
Sonunda. Güle güle kullanın...